:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Wakacyjna praca dla uczniów i studentów z Ciechanowa

Rynek Pracy, Wakacyjna praca uczniów studentów Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, filia w Ciechanowie, prowadzi nabór do wakacyjnej pracy w Niemczech dla uczniów i studentów – Bewerbung 2018. Wnioski są przyjmowane do 15 stycznia.

O zatrudnienie mogą ubiegać się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (za wyjątkiem liceów ogólnokształcących) oraz studenci uczelni wyższych, deklarujący znajomość języka niemieckiego i gotowość do podjęcia pracy w czasie wakacji przez co najmniej dwa miesiące. Jak informuje WUP oferowana praca wakacyjna to najczęściej prace pomocnicze w rolnictwie, przy sprzątaniu budynków, w hotelu czy gastronomii.

Dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej (TUTAJ) lub w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie, ul. Wodna 1 (partner, pokój 01) w godzinach 8:00-15:00. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 23 673 07 34 lub mailowo: a.sniegocki@wup.mazowsze.pl.

(fot. pixabay)

Wakacyjna praca dla uczniów i studentów z Ciechanowa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Rynek Pracy, Ciechanów - więcej informacji