:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

W Starostwie przeprowadzą konkursy na dyrektorów szkół

Edukacja, Starostwie przeprowadzą konkursy dyrektorów szkół - zdjęcie, fotografia

W najbliższą środę i czwartek (22 i 23 sierpnia) w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie przeprowadzone zostaną konkursy na stanowiska dyrektorów trzech placówek oświatowych w Ciechanowie.

Rozpisanie konkursów w I Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Krasińskiego oraz Zespole Szkół nr 3 im. S. Staszica w Ciechanowie było konieczne z uwagi na dobiegające końca kadencje obecnych dyrektorów. Z kolei dotychczasowa dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ciechanowie przechodzi na emeryturę.

Kandydaci mogli składać dokumenty do 3 sierpnia. - Na dyrektora ZS nr 3 wpłynęła jedna oferta, na dyrektora I LO dwie oferty i na dyrektora SOSzW jedna oferta - informuje nasz portal rzeczniczka Starostwa Powiatowego w Ciechanowie.

Konkursy na dyrektorów I LO i ZS 3 przeprowadzone zostaną w środę (22 sierpnia), a SOSzW w czwartek (23 sierpnia).

W Starostwie przeprowadzą konkursy na dyrektorów szkół komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-21 23:31:35

  Mam nadzieję, że krążące po Ciechanowie plotki się nie potwierdzą i konkurs na dyr. LO wygra dotychczasowa dyrektor a nie pan od pisu.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-22 06:44:49

  I jak zwykle do wiadomości publicznej podane po czasie czyli to samo , co w innych szkołach- ZNAJOMOSCI, KOLESIOSTWO !!! A pan prezydent - druh dobrej zmiany w mieście - przyklaskuje wszystkiemu - brawo wy !!! Apropos poprzedniej informacji to co członkowie PIS, to nie mają prawa brać udziału w konkursach, co to oni są w Ciechanowie gorszego sortu.Cieszcie sie, że ta partia jest u wladzy, bo przy rządach PO byłoby już po IV rozbiorze Polski !!!

 • Gość - niezalogowany 2018-08-22 10:42:38

  Tak chciałem tylko Panu przypomnieć ze PiS w Ciechanowie nie rządzi, rzadzi PSL zarówno w mieście jak i w Ciechanowie. Po drugie Prezydnetowi miasta nie podelagają szkoły średnie ;)

 • Gość - niezalogowany 2018-08-22 19:16:53

  A Ciechanów to nie miasto? :-D Ma -cki prezydenta powinny zatem sięgać wszędzie, bo w przeciwnym razie źle to świadczy o włodarzu !

 • Gość - niezalogowany 2018-08-22 22:10:56

  Za szkoły średnie odpowiada starostwo ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Edukacja, Ciechanów - więcej informacji