:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

W SP 4 odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe z prezydentem miasta (zdjęcia)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych. Podczas zajęć w świetlicy szkolnej gościli prezydenta Krzysztofa Kosińskiego.

Już od samego rana wszystkie dzieci z niecierpliwością wyczekiwały na wyjątkowego gościa. Po przybyciu prezydenta wychowawcy świetlicy wraz z dziećmi zaproponowali wykonywanie wspólnych prac plastycznych, związanych tematycznie ze Świętami Bożego Narodzenia. Uczestnicy warsztatów w grupach tworzyli choinkę z papieru, ozdabiali bombki cekinami oraz wykonywali maski Mikołaja z papierowych talerzyków i płatków kosmetycznych. Dzieci z dużym zaangażowaniem oraz entuzjazmem wykonywały wszystkie zadania.

Podsumowaniem wydarzenia było wspólne zdjęcie z prezydentem miasta, który na koniec wpisał się do kroniki świetlicowej oraz złożył życzenia całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 4.

tekst/fot. SP 4

W SP 4 odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe z prezydentem miasta (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się