:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

W Sońsku spłonął samochód [zdjęcia]

Dwa zastępy straży pożarnej wzięły udział w akcji gaszenia pożaru samochodu osobowego. Pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu.

Wszystko działo się w poniedziałek (9 lipca) około godz. 22:00 w pobliżu sklepu przy ul. Ciechanowskiej w Sońsku. Doszło tam do pożaru Volkswagena Polo. Jako pierwsi na miejsce dotarli ochotnicy z OSP Sońsk. Stojący na poboczu drogi samochód był całkowicie objęty ogniem Strażacy podali prąd piany na palący się pojazd, jednocześnie oświetlając teren. Kierowca jeszcze przed przyjazdem ratowników samodzielnie opuścił auto. Nie doznał żadnych obrażeń.

Strażacy szybko ugasili ogień. Akcja OSP Sońsk i JRG Ciechanów trwała niespełna godzinę. Auto zepchnięto na pobliski parking. Wszystko wskazuje na to, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.


(fot. facebook.com/osp.wsonsku)

W Sońsku spłonął samochód [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 23:41:39

    Cały bagażnik głośników milionami kabli podłączone i się dziwią że zwarcie się zrobiło . Mogli sprawdzić jak były podłączone . Nie widać samochodu jak jedzie ale już z daleka słychać . Zamiast inwestować w głupoty wystarczyło w naprawę samochodu .

  • aresek - niezalogowany 2018-07-11 13:14:21

    Dokładnie, wiejskie przeróbki tanim kosztem tak się kończą.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pożary, Ciechanów - więcej informacji