:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

W sobotę otwarcie lodowiska w Glinojecku

Inne Sporty, sobotę otwarcie lodowiska Glinojecku - zdjęcie, fotografia

Dobra wiadomość dla mieszkańców miasta i gminy Glinojeck. Już od najbliższej soboty (13 stycznia) będą mogli korzystać ze sztucznego lodowiska.

Obecnie trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem tafli. Jak informuje Urząd Gminy, agregat pracuje intensywnie i już jutro lodowisko będzie gotowe na przyjęcie pierwszych miłośników łyżew. Do dyspozycji mieszkańców będzie też szatnia oraz wypożyczalnia łyżew.

Znajdujące się przy ul. Parkowej 22 w Glinojecku lodowisko "Biały Orlik" będzie czynne codziennie w godz. od 16:00 do 20:00. Ceny za korzystanie z obiektu będą takie same, jak w ubiegłym roku. Bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży do lat 18 będzie kosztował 2,50 zł za godzinę, bilet normalny – 5,00 zł/h, wypożyczenie łyżew - 2,00 zł/h, a rezerwacja  całej tafli - 120,00 zł/h.

Na zniżki mogą liczyć osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny. W ich przypadku cena biletu ulgowego wyniesie 1,00 zł/h, bilet normalny będzie kosztował 2,50 zł/h, a wypożyczenie łyżew - 1,00 zł/h.

W sobotę otwarcie lodowiska w Glinojecku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Sporty, Glinojeck - więcej informacji