:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

W programie Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o szczegółach zaginięcia Łukasza Brzozowskiego

Poszukiwani/Zaginieni, programie Ktokolwiek widział ktokolwiek szczegółach zaginięcia Łukasza Brzozowskiego - zdjęcie, fotografia

Cały czas trwają poszukiwania 24-letniego Łukasza Brzozowskiego. Mieszkaniec Gołotczyzny po raz ostatni był widziany 9 grudnia. O szczegółach jego zaginięcia opowiedzieli w programie TVP "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" jego najbliżsi.

Jak już informowaliśmy od 5 stycznia policja prowadzi intensywne działania w rejonie rzeki Sona, gdzie na początku roku znaleziono telefon 24-latka. Na miejscu regularnie pojawiają się też płetwonurkowie, którzy przeczesują dno rzeki. W ostatnich dwóch dniach mundurowi sprawdzali z kolei pobliskie lasy. Do tej pory poszukiwania nie przyniosły żadnego efektu.

O szczegółach zaginięcia Łukasza oraz możliwych powodach jego zniknięcia opowiedzieli w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" jego najbliżsi. Zwracali w nim uwagę m.in. na dziwne zachowanie młodego mężczyzny w ostatnim czasie, ale też narzekali na współpracę z policją przy próbach zgłoszenia zaginięcia.

Cały reportaż można obejrzeć TUTAJ.

(fot. vod.tvp.pl)

W programie Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o szczegółach zaginięcia Łukasza Brzozowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl