:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

W niedzielę pobiegną ulicami Ciechanowa

Kiedy: 2018-06-17 , godzina: 10:00 | Gdzie: stadion MOSiR

Bieganie, niedzielę pobiegną ulicami Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Kilkaset osób weźmie udział w trzeciej edycji Ciechanowskiego Święto Biegania. Zawodnicy rywalizować będą na kilku dystansach już w nadchodzącą niedzielę, 17 czerwca.

Podczas zawodów odbędą się dwa biegi dla dzieci, półmaraton oraz bieg na 10 km. Start i meta będą znajdować się na stadionie MOSiR. Tam też od godz. 7:30 otwarte będzie biuro zawodów, gdzie wydawane będą pakiety startowe. Najpierw odbędą się Biegi Superbohaterów dla dzieci z klas I-III oraz IV-VII. Start biegów głównych zaplanowano na godz. 10:00. Na najlepszych zawodników w poszczególnych biegach oraz 12 kategoriach wiekowych czekać będą nagrody. Wyróżnieni zostaną także najszybsi ciechanowianin i ciechanowianka.

W trakcie niedzielnych zawodów na trasach biegów będą występowały utrudnienia w ruchu. Trasa biegu na 10 km: start na stadionie miejskim, wybieg na ul. 3 Maja, ul. Sienkiewicza, ul. Spółdzielczą, ul. Starowiejską, ul. Śmiecińską, ul. Siewną, skręt w ulicę Leśną, gdzie nastąpi nawrót do pętli miejskiej, pętlą do ulicy Mleczarskiej na wysokości Firmy LUPUS nawrót, ulicą Mleczarską do ulicy Fabrycznej, ulicą Augustiańską, ulicą Orylską, wbieg na stadion miejski od ulicy 3 Maja. Trasa półmaratonu: start na stadionie miejskim, wybieg na ul. 3 Maja, ul. Sienkiewicza, ul. Spółdzielczą, ul. Starowiejską, ul. Śmiecińską, skręt w ul. Siewną, na skrzyżowaniu z ul. Leśną, do ulicy Partyzantów w Gąskach, ulicą Partyzantów, Długą, ul. Kwiatową, do wsi Gorysze, na skrzyżowaniu skręt do wsi Rutki-Marszewice, skręt w lewo w kierunku miasta Ciechanów, ul. Leśną, ul. Mieczysława Dziemieszkiewicza „Roja”, pętlą miejską na wysokości firmy LUPUS nawrót w ul. Mleczarską, ul. Fabryczną, ul. Augustiańską, ul. Orylską wbieg na stadion miejski od ulicy 3 Maja.

Szczegółowy program III Ciechanowskiego Święta Biegania:

7:30 – otwarcie Biura Zawodów;
7:30 – 9:00 – weryfikacja zawodników i wydawanie pakietów startowych na dystans 10km i półmaratonu; weryfikacja zawodników i wydawanie pakietów w biegu dla dzieci w godz. 08.00–08.30;
08.45 – start biegu dzieci na dystansie 400m;
09.00 – start biegu dzieci na dystansie 800m;
09:00 – zamknięcie listy startowej, zakończenie wydawania pakietów startowych na dystans 10km i półmaratonu;
09:40 – rozgrzewka przed biegiem;
10:00 - oficjalne otwarcie zawodów i start Biegu na 10km i Półmaratonu;
13:30 – wręczenie nagród i zakończenie Ciechanowskiego Święta Biegania.

Ciechanowskie Święto Biegania organizuje stowarzyszenie Mazovia ProActiv, Urząd Miasta Ciechanów i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

rb

W niedzielę pobiegną ulicami Ciechanowa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl