:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

W jednym z domów w pow. ciechanowskim odkryli zwłoki mężczyzny

Kronika kryminalna, jednym domów ciechanowskim odkryli zwłoki mężczyzny - zdjęcie, fotografia

Strażacy i policjanci z Ciechanowa otrzymali wezwanie do otwarcia drzwi w jednym z domów w miejscowości Gogole Wielkie w gm. Gołymin-Ośrodek. W środku znaleziono zwłoki mężczyzny.

Wszystko wydarzyło się w ubiegły piątek (16 lutego) około godz. 11:00. Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do policjantów. Wynikało z niego, że jeden z mieszkańców od kilku dni nie był przez nikogo widziany, a drzwi do jego mieszkania są zamknięte. - Przez okno widać było mężczyznę, który leżał na łóżku. Na miejsce została wezwana straż pożarna oraz załoga karetki pogotowia - relacjonuje kom. Jolanta Bym.

Po wyważeniu drzwi w jednym z pomieszczeń znaleziono leżącego na łóżku 53-letniego mężczyznę bez oznak życia. - Wykluczono udział osób trzecich w zgonie mężczyzny, prokurator odstąpił od wykonywania czynności procesowych w związku ze zdarzeniem - dodaje rzeczniczka ciechanowskiej policji.

W jednym z domów w pow. ciechanowskim odkryli zwłoki mężczyzny komentarze opinie

  • Fah 2018-02-21 11:13:36

    Zdarza się, co zrobić? Tyle dobrze, że przynajmniej ktoś zauważył brak mieszkańca w życiu codziennym i się zainteresował

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl