:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

W Glinojecku znaleziono zwłoki. Czy to poszukiwany mieszkaniec gminy?

Poszukiwani/Zaginieni, Glinojecku znaleziono zwłoki poszukiwany mieszkaniec gminy - zdjęcie, fotografia

Na terenie Glinojecka jeden z mieszkańców znalazł ludzkie zwłoki. Policja podejrzewa, że jest to poszukiwany od września ubiegłego roku mieszkaniec gminy. Pierwszą informację o makabrycznym znalezisku otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

W niedzielę (22 kwietnia) około godz. 18:50 do KPP Ciechanów wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało że w Glinojecku na terenie posesji po dawnej cukrowni przy ul. Fabrycznej przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny.

- Policjanci potwierdzili zgłoszenie - informuje nasz portal kom. Jolanta Bym. - Na terenie prywatnej posesji leżały zwłoki człowieka w znacznym stanie rozkładu, co uniemożliwia identyfikacje osoby. Zachodzi duże prawdopodobieństwo, że jest to zaginiony mężczyzna z terenu gminy Glinojeck, który wyszedł z domu 29 września ubiegłego roku i do chwili obecnej nie jest znane miejsce jego pobytu - dodaje oficer prasowy ciechanowskiej policji.

To, czy znalezione zwłoki rzeczywiście należą do poszukiwanego 71-latka, potwierdzą dopiero badania DNA, których wyniki najwcześniej będą znane za kilka tygodni. Nie wiadomo również jaka była przyczyna zgonu mężczyzny. Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich w zdarzeniu. Do sprawy będziemy powracać.

(fot. materiały policji)

W Glinojecku znaleziono zwłoki. Czy to poszukiwany mieszkaniec gminy? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 20:56:32

    Jak wół pisze cukrowni. Nie pij tyle obywatelu

  • gość 2018-04-24 14:49:19

    Przeczytałem artykuł zaraz po dodaniu i było cukierni. I wgl to jest napisane :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl