:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

W Glinojecku płonął budynek mieszkalny

Ponad 20 strażaków wzięło udział w akcji gaśniczej budynku mieszkalnego w Glinojecku. Najprawdopodobniej doszło do zaprószenia ognia przez nieznane osoby.

W ostatni piątek (1 września) około godz. 0:40 do ciechanowskiej PSP wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego przy ul. Mazowieckiej w Glinojecku. Na miejsce skierowano cztery jednostki gaśnicze. Jako pierwsi do pożaru dojechali druhowie z OSP Glinojeck. Budynek był całkowicie objęty pożarem, panowało też duże zadymienie. Ochotnicy natychmiast przystąpili do gaszenia ognia. Dwóch strażaków, wyposażonych w aparaty ochrony dróg oddechowych, weszło do środka, by sprawdzić czy w budynku nie znajdują się ludzie.

Na szczęście budynek okazał się pustostanem. Cała akcja trwała ponad dwie godziny. Po ugaszeniu pożaru strażacy częściowo rozebrali dach, by dogasić żarzące się elementy, wynieśli też z obiektu palne materiały. Według pierwszych ustaleń ogień mógł powstać w wyniku zaprószenia przez nieznane osoby.

fot. OSP Glinojeck

W Glinojecku płonął budynek mieszkalny komentarze opinie

  • gość 2017-12-13 14:21:11

    Najlepsza drukarnia w lublinie tworzy baner reklamowy, baner oczkowany, baner reklamowy oczkowanyhttp://rod.biz.pl/

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl