:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

W Ciechanowie zatrzymali złodzieja. Okradł pracowników jednej z firm

Sprawy kryminale , Ciechanowie zatrzymali złodzieja Okradł pracowników jednej - zdjęcie, fotografia

Telefon oraz pieniądze padły łupem mężczyzny, który grasował w szatni jednej z firm. Okazało się, że ma już do odbycia karę więzienia, jednak nie stawił się do aresztu.

Do kradzieży doszło kilka dni temu w siedzibie jednej z firm na terenie Raciąża. Z zabezpieczonego monitoringu wynikało, że nieznany mężczyzna dostał się do szatni pracowników i przeszukując ich rzeczy osobiste, ukradł pieniądze oraz telefon komórkowy. Policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest 58-latek, przebywający na terenie Ciechanowa.

W ostatni poniedziałek (19 marca) mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu swojej znajomej, właśnie w Ciechanowie. 58-latek miał przy sobie w sumie dwa kradzione telefonu (jeden ukradł w styczniu w Olsztynie) oraz pieniądze.

Mieszkaniec Iławy usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Za kratki trafił już teraz, ponieważ okazało się, że sąd skazał go już na rok pozbawienia wolności za inne kradzieże. 58-latek w lutym miał dobrowolnie stawić się do aresztu, czego jednak nie zrobił.

W Ciechanowie zatrzymali złodzieja. Okradł pracowników jednej z firm komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-21 19:03:58

    Ciąć łapska i puszczać dalej!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-22 11:32:59

    Czy to normalne, że skazany przestępca nie siedzi? Ilu skazanych nie stawiło się do odsiadki i przebywa na wolności?

Dodajesz jako: Zaloguj się