:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

W Ciechanowie trwają zapisy na bezpłatne lekcje pływania i jazdy na łyżwach

Inne Sporty, Ciechanowie trwają zapisy bezpłatne lekcje pływania jazdy łyżwach - zdjęcie, fotografia

Na ferie pełne ruchu zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie. W czasie przerwy w nauce uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych będą mogli wziąć udział w darmowych lekcjach pływania oraz jazdy na łyżwach.

Nauka pływania będzie realizowana dla dwóch grup. Zajęcia będą odbywać się na krytej pływalni. Lekcje dla grupy I będą prowadzone w dniach 15-19 oraz 22-26 stycznia w godz. 9:00-10:00, a dla grupy II - w tym samym terminie w godz. 10:00-11:00.

Lekcje jazdy na łyżwach będą z kolei realizowane na sztucznym lodowisku. Zajęcia również będą realizowane dla dwóch grup w dniach 15-19 oraz 22-26 stycznia. Grupa I - w godz. 14:00-14:45, a grupa II - w godz. 14:45-15:30.

Zapisy prowadzone są do 10 stycznia. Na lekcje pływania należy zgłaszać się do kas na krytej pływalni, natomiast na zajęcia z jazdy na łyżwach do kas lodowiska. Liczba miejsc ograniczona. MOSiR informuje, że zajęcia są skierowane tylko do uczniów ciechanowskich szkół podstawowych.

W Ciechanowie trwają zapisy na bezpłatne lekcje pływania i jazdy na łyżwach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Sporty, Ciechanów - więcej informacji