:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

W Ciechanowie ruszył montaż sztucznego lodowiska

Trwają prace związane z montażem lodowiska przed halą sportową przy ul. 17 Stycznia w Ciechanowie. Jeśli aura będzie sprzyjająca, obiekt zacznie działać na początku grudnia.

- Aktualnie wykonujemy prace przygotowawcze, związane z uruchomieniem lodowiska. Montowane są bandy, równany jest teren pod samą płytę lodowiska. Czas potrzebny do zagospodarowania całego kompleksu to okres około dwóch tygodni - informuje Jerzy Omieciński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie.

Po montażu lodowiska, MOSiR będzie potrzebował kilku dni na przygotowanie samej tafli. Do tego będzie potrzebna jednak sprzyjająca aura. - Najlepiej, żeby przez kilka dni temperatura utrzymywała się w okolicach zera stopni, a w nocy była minusowa. Wówczas moglibyśmy zmrozić podłoże i przystąpić od układania warstw lodu. Jeśli pogoda będzie sprzyjała, to chcielibyśmy otworzyć lodowisko na początku grudnia - dodaje dyrektor MOSiRu.

Ośrodek nie przewiduje większych zmian w zasadach funkcjonowania obiektu. Planowane są za to pewne udoskonalenia. - Myślimy o poprawie oświetlenia lodowiska. Pojawiła się też propozycja ze strony prywatnego podmiotu, żeby na okres funkcjonowania lodowiska wynająć kawiarnię. Wówczas osoby korzystające z obiektu mogłyby w górnej kondygnacji hali sportowej napić się herbaty czy zjeść ciepły posiłek - zapowiada Jerzy Omieciński.

rb

W Ciechanowie ruszył montaż sztucznego lodowiska komentarze opinie

  • gość 2017-11-12 17:31:56

    Jak małe dzieci,jak małe dzieci.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Sporty, Ciechanów - więcej informacji