:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C lekkie zachmurzenie

W Ciechanowie rusza modernizacja ul. Kwiatowej

Inwestycje, Ciechanowie rusza modernizacja Kwiatowej - zdjęcie, fotografia

Rozpoczęły się pierwsze prace związane z modernizacją ul. Kwiatowej w Ciechanowie. Inwestycję wspólnie realizują samorząd miejski i powiatowy. Koszt wyniesie nieco ponad 3 mln zł.

Prace obejmą liczący ok. 670 metrów odcinek od ronda na pętli miejskiej w kierunku Gąsek. W pierwszej kolejności budowana jest kanalizacja deszczowa, przebudowywane są przyłącza gazowe, wykonywane są również prace energetyczne. Docelowa droga zostanie poszerzona do 6 metrów. Powstanie ponad 700 metrów chodników, wybudowana zostanie ścieżka rowerowa i nowe oświetlenie, pojawią się dwa przystanki komunikacyjne, wykonanych zostanie też 65 zjazdów do nieruchomości. Inwestycja obejmuje również przebudowę skrzyżowania z ul. Wesołą. W planach jest także uporządkowanie przydrożnej zieleni.

Inwestycja w połowie zostanie zrealizowana dzięki dofinansowaniu z „Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019”. Powiat pozyskał na ten cel 1 597 658,09 zł.

(fot. UM)

W Ciechanowie rusza modernizacja ul. Kwiatowej komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-05 16:55:28

    Kolejna modernizacja ulicy, której kiedyś „się nie dało”. Szacunek dla prezydenta za dogadanie się z powiatem.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inwestycje, Ciechanów - więcej informacji