:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

W Ciechanowie odbyły się XXVII Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne Kupalnocka 2018 [wideo/foto]

Zespoły z Polski, Czech i Słowacji mogli podziwiać ciechanowianie podczas XXVII Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych KUPALNOCKA 2018, które w miniony piątek (22 czerwca) odbyły się nad Łydynią.

Jak co roku głównym punktem wydarzenia był koncert galowy na zamkowych błoniach. Na scenie pojawiły się: Ludowy Zespół Artystyczny "Ciechanów", "Mały Ciechanów", zespół "Mostar"z Brezna oraz zespół taneczny Trzanowice z Zaolzia (Czechy). Koncert tradycyjnie poprzedził barwny i rozśpiewany korowód, który przeszedł ulicami miasta. Wcześniej artyści wystąpili również dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" oraz Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej w Ciechanowie.

Zachęcamy do oglądania wideo i fotorelacji z tegorocznej Kupalnocki.


(fot. Grzegorz Hoffman)

W Ciechanowie odbyły się XXVII Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne Kupalnocka 2018 [wideo/foto] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-27 13:32:02

    Coraz slabsza ta impreza.

  • gość 2018-06-28 08:18:34

    Kiedyś to były Kupalnocki... zjeżdżało wiele zespołów zagranicznych i w wielu miastach występowali.. A teraz brak kasy umniejsza liczebność zespołów. Ale zawsze jest pięknie. Brawa dla LZA Ciechanów

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji