:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

W Ciechanowie odbyło się szkolenie naczelników OSP

Działania Strażaków, Ciechanowie odbyło szkolenie naczelników - zdjęcie, fotografia

20 druhów wzięło udział w szkoleniu naczelników OSP, które odbyło się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

W trwających w sumie osiemnaście godzin zajęciach uczestniczyło 18 ochotników z powiatu ciechanowskiego i 2 z pow. mławskiego. Szkolenie miało na celu przygotowanie dowódców OSP do pełnienia funkcji naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej. Kurs poprowadzili wykładowcy z Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie. W trakcie zajęć omówiono m.in. zakres obowiązków i odpowiedzialności naczelnika OSP, utrzymanie gotowości operacyjnej OSP, bezpieczeństwo i higienę pracy/służby podczas działań ratowniczych i ćwiczeń pożarniczych czy organizację szkoleń, ćwiczeń i zawodów sportowo – pożarniczych OSP.

Kurs zakończył się egzaminem, który zdało 19 strażaków. Otrzymali tym samym uprawnienia do zajmowania funkcji naczelnika w jednostkach OSP.

(fot. KPPSP Ciechanów)

W Ciechanowie odbyło się szkolenie naczelników OSP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się