:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

W Ciechanowie odbyła się konwencja wyborcza CBUW [wideo/zdjęcia]

09/10/2018 15:26

Na niespełna dwa tygodnie przed wyborami samorządowymi, w Ciechanowie odbyła się konwencja wyborcza Ciechanowskiego Bezpartyjnego Ugrupowania Wyborczego.

W poniedziałkowy wieczór (8 października) w Kawiarni Artystycznej zgromadzili się członkowie i sympatycy CBUW. W październikowych wyborach ugrupowanie wystawi 15 kandydatów do Rady Miasta Ciechanów oraz 29 do Rady Powiatu Ciechanowskiego. Kandydatem CBUW na prezydenta Ciechanowa będzie z kolei Ryszard Geryk.

Wszystkich zaprezentowano podczas poniedziałkowej konwencji. Przewodniczący CBUW Stanisław Kęsik oraz sekretarz ugrupowania Marek Marcinkowski zdradzili również główne założenia programowe, a Ryszard Geryk przedstawił swoje najważniejsze postulaty w wyborach na urząd prezydenta miasta. Więcej w wideorelacji z wydarzenia.

Przypominamy, że listy wszystkich kandydatów do Rady Miasta Ciechanów znajdziecie TUTAJ, a do Rady Powiatu Ciechanowskiego - TUTAJ.

Reklama

W Ciechanowie odbyła się konwencja wyborcza CBUW [wideo/zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 15:45:09

    Bardzo profesjonalny kandydat na prezydenta z XIX wieku :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 15:54:57

    Jeszcze tylko byłego działacza Samoobrony Andrzeja Leppera brakuje u władzy w Ciechanowie. Jak nie bałaganiarze z PiS to samoobrona.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 16:09:14

    A co to takiego CBUW?, to jakiś wybryk natury?

  • gość 2018-10-09 16:35:12

    Bardzo profesjonalnie to wygląda i przynajmniej mają jakiś program do powiatu, którego chyba nikt dotychczas nie przedstawił.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 17:02:57

    Kandydaci bezpartyjni na scenie politycznej od ponad 20.Teraz to wy rozdajecie karty.Będziemy na Was głosować !

  • gość 2018-10-09 17:08:35

    Ja również uważam, że w naszym rozdartym mieście bezpartyjni kandydaci to jedyna alternatywa. Macie mój głos i całej mojej rodziny!

  • gość 2018-10-09 17:47:49

    Dlaczego ludzie nie wiedzą,kiedy czas odejsć,żeby zachować godność i dobre wspomnienia o swojej działalności ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 18:19:42

    Geryk to cudak

  • gość 2018-10-09 18:26:16

    Może i cudak, ale on raczej ma małe szanse wygrać. Za to kandydaci do powiatu to już inna sprawa, całkiem solidne listy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 18:51:13

    Mieliby szanse na głosy do powiatu, w tym na mój, ale nie zagłosuje na kandydata do powiatu, który wspiera Geryka jako kandydata na prezydenta. To kompromitacja ten człowiek przecież. Samorząd to nie żarty. Mogli poprzeć prezydenta Kosińskiego.

  • gość 2018-10-09 18:59:55

    i po co te szopki z prezentacjami ? lepszy indywidualny kontakt z ludzmi a nie takie rezyserowane zbiorowiska

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 19:13:32

    Bezpartyjni, bo inne partie nie były zainteresowane. Choć jak ktoś wejdzie do rady, to co będzie mógł. Od razu zapisze się do jakiejś partii.

  • gość 2018-10-09 19:38:52

    Obojętnie kto byle nie sekta pis

  • gość 2018-10-09 20:07:11

    Ja nie będę głosować na Pana Gieryka, ale na kandydatów do powiatu już tak. A może to po prostu oni nie byli zainteresowani startem spod szyldów partyjnych? Pan Kęsik jest radnym od wielu lat i do żadnej partii się nie zapisał

  • gość 2018-10-09 20:10:42

    Nie wiem czy się orientujecie, ale wystawienie kanydata na prezydenta znacząco zwiększa środki, które można przeznaczyć na kampanię więc wystawienie kandydata jest wskazane.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 20:15:49

    Zauważ że kandydatów do powiatu prezentował ktoś inny nie kandydat na prezydenta :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 20:21:37

    Ja ostatnio byłem w starostwie i rejestrowałem samochód. Nawet teściowej tak źle nie życzę żeby stać w takiej kolejce. XXI wiek a w starostwie lata osiemdziesiąte

  • gość 2018-10-09 20:52:16

    A ja będę głosował na CBUW ale tylko do powiatu bo tam chyba zmiana jest najbardziej potrzebna.

  • Adam - niezalogowany 2018-10-09 21:13:27

    Głosujcie na pis a obiecujemy że pobudujy wam obwodnice i hale targoowo na każdej ulicy pomnik i co sobie zamazycie pis może wszystko my nie kłamiemy!!!!!

  • Gość 1.A - niezalogowany 2018-10-09 21:21:42

    Pis w ciechanowie nie ma szans Dość kłamstw

  • gość 2018-10-09 21:28:20

    Mam nadzieję, że w powiecie nie będzie rządził ani pis-bis ani psl bo co z tego wynika to widać 12 lat i żadnych zmian

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 21:41:02

    Każdy chce na stołek

  • gość 2018-10-09 21:42:24

    To prawda, ale chyba lepiej, żeby te stołki obsadzali tacy, którzy mogą coś zmienić, a nie tacy, którzy się do nich przykleili.

  • GośćAdam - niezalogowany 2018-10-09 21:56:07

    Kaczorek to na społeczek.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 07:58:36

    Przy takich listach do powiatu CBUW ma szansę nawet wygrać z PSLem i PSL chyba o tym wie ;-)

  • gość 2018-10-10 09:17:44

    Miejmy nadzieję, że PSL w końcu przestanie być jedynowładcą w powiecie, przyda się tam powiew świeżości

  • gość 2018-10-10 12:45:59

    Dobrze, że jest jakaś bezpartyjna inicjatywa.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 12:50:39

    Do powiatu to i owszem ale na prezydenta ten ktoś z jego stęchłymi poglądami wybitnie się nie nadaje wystarczy iść do jego sklepu i zobaczyć jaki z nieho gospodaż wiocha z XIX wieku i pn by miał zarządzać miastem

  • gość 2018-10-10 14:22:31

    Ja glosuje na nich, ale tylko do powiatu.

  • gość 2018-10-10 14:59:10

    Ciechanowskie Bezpartyjne Ugrupowanie Wyborcze a struktury jak w każdym innym ugrupowaniu.

  • gość 2018-10-10 15:53:13

    Tylko oni mogą coś zmienić w Starostwie Powiatowym, przynajmniej mają jakiś program. Ja będę na nich głosować.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 17:12:52

    Nr1 p. Sekretarz z teściem...

  • gość 2018-10-10 20:26:35

    Macie mój głos!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 20:16:39

    Najmądrzejszy z tej grupy jest Pani Balcerzak z Gołymina .Nigdzie się nie zapisał , ze wszystkimi umie się dogadać ,dba o swoją gminę,ale też o dobro powiatu .Zgłasza propozycje i interpelacje i choć teraz jest w opozycji to wspiera dobre pomysły.Nikt mu nic nie nakaze z góry ,tylko wyborcy.Ludzie go wybierają od początku , on robi co potrzeba,nie dba o stołki bo woli być nauczycielem.Z żona dużo pracują społecznie , oboje to lubią i dlatego są szanowani .CB U W robi błąd ,że nie on jest u nich liderem .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 22:32:46

    CBUW istnieje od 20 lat, ma swoje struktury, więc jest to i tak polityczny twór. To nie zawiazalo się tuż przed wyborami żeby zebrać dobrych ludzi do wyborów. Tam się ludzie zapisują jak do partii politycznej, niczym się nie różnią od PO, PIS PSL i innych...

  • gość 2018-10-12 07:56:47

    Pan Balcerzak jest wiceprzewodniczącym wg. informacji z ich strony. Jeżeli natomiast chodzi o to, że ma swoje struktury to zapytam jak te struktury wyglądają? Bo to że ktoś działa od 20 lat to raczej zaleta niż wada. A od partii różnią się tym, że nie mają partyjnych interesów i nikogo nad sobą.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:30:37

    Samoobrona po lifcie.

  • gość 2018-10-12 18:34:49

    Chyba jednak nie samoobrona spójrz na kandydatów PiS i PO tam to dopiero się można pośmiać.

  • gość 2018-10-12 20:38:18

    CBUW ma mocną listę do powiatu i na nich zagłosuję.

Dodajesz jako: |

Wybory, Ciechanów - więcej informacji