:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

W Ciechanowie odbyła się samorządowa konwencja wyborcza PiS [wideo/zdjęcia]

Prezentacja kandydatów na radnych, wójtów i prezydenta była głównym punktem samorządowej konwencji wyborczej, którą w ostatnią sobotę (22 września) w Ciechanowie zorganizowało Prawo i Sprawiedliwość.

Konwencję poprowadziła poseł Anna Cicholska, która przedstawiła kandydatów PiS do Sejmiku Województwa Mazowieckiego z okręgu płocko-ciechanowskiego oraz kandydatów na radnych miejskich i powiatowych, a także na prezydenta Ciechanowa i wójtów w gminach powiatu ciechanowskiego.

W czasie konwencji swój program wyborczy zaprezentował m.in. Marek Rutkowski, ubiegający się o urząd prezydenta miasta. Mówił w nim m.in. wprowadzeniu ciechanowskiego becikowego, realizacji programu "Mieszkanie +", powstaniu amfiteatru na Jeziorku czy parku leśnego w Lesie Śmiecińskim, zagwarantowaniu ciepłych posiłków wszystkim uczniom, nocnej opiece stomatologicznej czy bezpłatnej komunikacji miejskiej dla uczniów. Swoje kandydatury zaprezentowały również osoby, startujące w wyborach na wójta w gminach Ciechanów, Regimin, Ojrzeń, i Grudusk a także burmistrza Glinojecka.

Więcej w relacji wideo.

W Ciechanowie odbyła się samorządowa konwencja wyborcza PiS [wideo/zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 20:35:10

    To nie jest prawdziwy PiS. Z prawdziwego PiS z wartościami prawicowymi nie startowałby na prezydenta syn ciechanowskiego sekretarza PZPR: https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/162451

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 20:40:59

    Wow! Gruby link! Cały misterny plan...

  • Leon - niezalogowany 2018-09-25 21:12:40

    Oj pisiory, jak ja się cieszę że żrecie się między sobą. To zwiastuje wasz koniec. Poniesiecie karę za to co wyrządzacie Polsce. Niech was piekło pochłonie.

  • gość 2018-09-26 07:30:16

    Pis z Glinojecka to chyba ludzie z łapanki w Biedronce. Śmiech na sali.

  • PO - niezalogowany 2018-09-26 07:59:51

    Leonie, Ciebie może prędzej pochłonie! Uważaj na siebie! Karma wraca!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 08:33:18

    Kolejna banda pisowskich złodzieji mająca nadzieję na nowy łup.!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 08:47:02

    My chcemy przedstawicieli partii rządzącej w Ciechanowie. Wypieprzymy towarzyszy, zielonych i kodziarstwo, a wtedy Polska będzie siłą. Prawa i Sprawiedliwa.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 09:12:01

    Pis w pizdu

  • Gość gość - niezalogowany 2018-09-26 09:45:03

    Tyko kandydat na wójta w Grudusku mówił z głowy, a cała reszta czytała to co kazano im przeczytać. Więc rządzić też będą zgodnie z odgórnymi nakazami. A jakie góry mają rozeznanie w terenie to widać na przykładzie innego ugrupowania które wysuwało p. Wardzińskiego na swojego kandydata.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 12:34:22

    Chcemy Polski Prawej i Sprawiedliwej. Reszta paszoł won!

  • Gość gość - niezalogowany 2018-09-26 15:03:13

    Chcemy Polski prawej i sprawiedliwej, ale panoszy się Pycha i Smród.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 15:21:32

    Od kiedy pis doszedł do władzy zauważcie na język nienawiści. Ach te przeklęte pis -uary.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 21:35:59

    j.bc złodziei z peło

  • gość 2018-09-28 10:24:43

    No się kobita spociła, czytanie to mogła w domu poćwiczyć. Zdziwiona, że w wyniku jej działań powstał największy anty PiS jaki można sobie wyobrazić. Wypadało by zapytać kto rozbił koalicję PiS-PSL w Ciechanowie, kto załatwił vice Prezydenta z PiS, kto spowodował odwołanie Prezesów Spółek w Ciechanowie również z PiS, kto rozbił większość w Radzie Miasta? Ale kara wyrzucenie ludzi, który i tak już odeszli :)

  • gość 2018-09-28 14:30:51

    https://wiesci24.pl/2018/09/28/pelnomocnik-pis-w-jasle-ujawnia-szokujace-informacje-obluda-cwaniactwo-prywata-zastraszanie-i-poddanstwo/

  • gość 2018-10-02 11:24:36

    Susza według ministra Romanowskiego: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/katastrofalna-susza-i-brak-pieniedzy-rolnicy-o-nieudolnym-rzadzie,872755.html

  • gość 2018-10-02 13:13:20

    https://wiesci24.pl/2018/10/02/wies-rozliczy-pis-z-oszustwa/

  • gość 2018-10-03 08:41:22

    Działacze Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski i Polski Razem oraz członkowie ich rodzin w spółkach skarbu państwa, agencjach i innych instytucjach państwowych. https://static.pb.pl/atta/3128-pelna-lista.pdf Pod numerem 389 na liście 1000 działaczy PIS, które w pierwszym roku rządów PIS dostały pracę w spółkach i instytucjach państwowych jest pani Mariola Kołakowska kandydatka na Wójta Gminy Regimin!!!

  • gość 2018-10-03 09:32:47

    Przepraszam pomyłka pod nr 389 jest Pani Marlena Kowalska, która nie jest kandydatką na wójta.

Dodajesz jako: |

Wybory, Regimin - więcej informacji