:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

W Ciechanowie coraz częściej giną rowery. Policja ostrzega i apeluje o pomoc

W ostatnim czasie na terenie Ciechanowa odnotowano wzrost kradzieży rowerów - informuje Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie. Mundurowi poszukują sprawców i apelują o właściwe zabezpieczanie jednośladów przed kradzieżą.

Jak podkreśla kom. Jolanta Bym rowery giną zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. - Giną one z otwartych klatek schodowych z piwnic, czy też sprawcy wykorzystują chwilową nieuwagę właścicieli oraz nieskuteczne zabezpieczenia jednośladu, bądź jego całkowity brak. Sprawcy takich kradzieży mogą być wszędzie i tylko czekają na naszą niefrasobliwość - dodaje oficer prasowy KPP Ciechanów.

Tylko w czerwcu w Ciechanowie odnotowano trzy tego typu kradzieże. W nocy z 12 na 13 czerwca rower - Kross Hexagon koloru czarno-czerwono-biały - skradziono z bloku przy ul. Sikorskiego. Z kolei 19 czerwca do kradzieży doszło przy ul. Batalionów Chłopskich i Gwardii Ludowej. Łupem złodziei również padły rowery marki Kross.

Na prośbę policji publikujemy zdjęcia skradzionych rowerów. Jeśli ktoś je zauważy bądź posiada jakiekolwiek informacje na temat tych zdarzeń, proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. 997.

Funkcjonariusze przypominają również, że w każdy czwartek w godz. 10:00-15:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 25 można oznakować rower.

W Ciechanowie coraz częściej giną rowery. Policja ostrzega i apeluje o pomoc komentarze opinie

  • gość 2018-06-25 08:42:28

    Znakowanie roweru to jest zniszczenie ramy - oznakujesz i po gwarancji; Jeśli rower jest kupiony w sklepie to przecież właściciel ma wszystkie jego papiery w tym nr ramy, więc po co dodatkowo znakować?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Sprawy kryminale , Ciechanów - więcej informacji