:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

W Ciechanowie 20-latka uderzyła motorowerem w samochód

Wypadki drogowe, Ciechanowie latka uderzyła motorowerem samochód - zdjęcie, fotografia

Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu motoroweru z samochodem na ul. 3 Maja w Ciechanowie. Kierująca jednośladem została pouczona.

Do kolizji doszło w poniedziałek (13 sierpnia) około godz. 19:50. Wstępne ustalenia policji wskazują, że 20-latka kierująca motorowerem na łuku ul. 3 Maja straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadącą z naprzeciwka Skodę.

W momencie przyjazdu ratowników kierująca jednośladem leżała na jezdni. Była przytomna, doznała urazu ręki. Pomocy udzielała jej postronna osoba. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego 20-latkę przetransportowano do karetki. Skodą podróżowały dwie kobiety, które nie odniosły obrażeń. Za popełnione wykroczenie kierująca motorowerem została pouczona.

(fot. KPPSP Ciechanów)

W Ciechanowie 20-latka uderzyła motorowerem w samochód komentarze opinie

  • gość 2018-08-17 22:25:17

    miała szczescie

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-08-18 11:19:36

    Została pouczona ?

  • gość 2018-08-18 17:04:36

    za spowodowanie wypadku teraz dostaje sie pouczenie :D

  • Gość - niezalogowany 2018-08-18 19:06:38

    To nie jest wypadek tylko kolizja

  • Hary - niezalogowany 2018-08-18 22:11:47

    Ani wypadek, ani kolizja. To zdarzenie. A ja dziś będę miał alkoholowe zdarzenie. Tylko nie wiem czy pod definicje podchodzi 0,5 czy 0,7 l...?

  • Yogi - niezalogowany 2018-08-18 22:55:11

    Za nieostrożną jazdę i spowodowanie kolizji pouczenie a za wjechanie motocyklem do rowu (trzeźwy) zatrzymanie prawa jazdy.Czyżby skuter prowadziła córka jakichś prominentów?

  • Gość - niezalogowany 2018-08-19 23:19:29

    Za przekroczenie prędkości o kilka kilometrów dostałam mandat i 2 punkty karne, a tu poważny wypadek i tylko pouczenie? Bardzo ciekawe.

  • gość 2018-08-20 09:21:31

    Ja za delikatne zarysowanie dostałem 250zł mandatu.... a tu.... ach szkoda kur*a gadać... szkoda strzępić ryja....

  • gość 2018-08-20 09:21:31

    Całkowity brak odpowiedzialności. A co by było przy większej prędkości. Tacy ludzie stanowią zagrożenie dla innych i dla siebie. Rodzice też są winni, głupią miłością spełniając fanaberie swoich dzieci.

  • gość 2018-08-20 09:43:18

    Jakie fanaberie? Przecież to dorosła kobieta, co innego gdyby tym skuterem kierowała 13-latka.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 23:23:40

    Ja pierdzielę. Do tych którzy się dziwią dlaczego pouczenie. Słyszeliście może ostatnio, że policja strajkuje? Nooooo....to dlatego tylko pouczenie. W normalnych warunkach byłby mandat 220-500 za spowodowanie kolizji.