:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Volvo uderzyło w Passata na drodze Ciechanów-Płońsk

05/12/2018 17:35
Wypadki drogowe, Volvo uderzyło Passata drodze Ciechanów Płońsk - zdjęcie, fotografia

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia samochodów na drodze krajowej nr 50 pomiędzy Ciechanowem a Płońskiem. Do zdarzenia doszło w czasie manewru wyprzedzania.

Wszystko działo się w sobotę (1 grudnia) około godz. 12:50 w miejscowości Poświętne. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni płońszczanin kierujący Volvo, jadąc od strony Ciechanowa w kierunku Płońska, nie zachował należytych środków ostrożności i zaczął wyprzedzać poprzedzające go auto. Wówczas wpadł w poślizg i uderzył w bok prawidłowo jadącego Volkswagena Passata. W wyniku zderzenia VW, którym kierował 19-latek z gminy Sochocin, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Byli trzeźwi. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

Volvo uderzyło w Passata na drodze Ciechanów-Płońsk komentarze opinie

  • gość 2018-12-05 20:09:29

    Pewno na letnich łysych oponach popylał. Standard w cebulandii

  • Franio - niezalogowany 2018-12-05 21:20:04

    Ach ci kierowcy z płońska... Ale czego się spodziewać jak tam ludzie - szczury piją w biały dzień w centrum, wobec matek z dziećmi i przechodniów. Sam żem był i widział!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 22:13:06

    Płońsk to wieś. To samo Mława. Glinojeck.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 07:46:21

    Wieś to Ciechanów. Wiesz po czym tak sądzę? Po takich komentarzach jak Twoje. Ciechanów to stan umysłu.... A Ty i niejaki Hary to w stu procentach udowadniają. Wieczne problemy z tożsamością i debilne wpisy - małomiasteczkowe. Ty żyjesz chyba w innych czasach.

  • gość 2018-12-06 08:16:30

    Już Ciećhamowiaki zaczynają się wyżywać na forum na inne miasta. Otóż ''drogi'' gościu z godziny 22:13. Wioski to wszystkie nasze miasta w regionie - łącznie z tym Twoim Ciechanowem.....Nasz region to najmniej zaludniony i najmniej zurbanizowany region w kraju. A Województwo Ciechanowskie w bardzo duży stopniu do tego stanu rzeczy przyczyniło. Swoją drogą ostrołęckie podobnie. Region był przed i jest po tym wspaniałym województwie wciąż po prostu biedny.... A pojedyncze ''duże'' zakłady w regionie są jedynie wyjątkiem od reguły. Nawet tak wyśmiewana przez wielu Suwalszczyzna bije nas na głowę, bo np Ełk, który nigdy nie był miastem wojewódzkim przewyższa Ciechanów i inne miasta naszego regionu co najmniej dwukrotnie ( i nie mam tu na myśli liczby mieszkańców) a o Suwałkach nawet już nie będę wspominał bo po co? Tak więc ''drogi'' kolego z godziny z 22:13 - jesteś po prostu zwykłym, prostym wieśniakiem i tyle. Nie obrażaj się tylko na to bo będziesz jeszcze większym wieśniakiem niż o Tobie myślę. Tak więc zamknij już buzię, nie wychylaj się jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia/napisania.....bo przynosisz wstyd normalnym mieszkańcom Twej szacownej 43 - tysięcznej metropolii.

  • Hary - niezalogowany 2018-12-06 08:30:27

    Debilne wpisy to są na poziomie tego barana co broni tych piratów drogowych. Zapieprzaja po 102km/h w terenie zabudowanym a ten ich broni że mają prawo bo błąd pomiaru! Jak można być takim idiota????!!!! Skończonym!!!! Człowiek krytykuje, występuje w obronie obywateli, w tym jego bachorów, a ten się mało nie ugotuje!!! Gdzie tu logika???

  • Normal - niezalogowany 2018-12-06 10:17:34

    Harry, Pamiętam dokładnie o co wtedy poszło. I nikt wtedy nie bronił piratów drogowych. Znajdź chwilę żeby poszperać w archiwum. Źle zrozumiałeś jeden komentarz i mimo, że pozostali zrozumieli i wiedzieli o co chodziło autorowi tamtego wpisu (ja też go poparłem) to Ty jedyny miałeś z tym problem. Nie ma sensu by teraz to tłumaczyć bo i tak będziesz wiedział ''swoje''. Pisząc wciąż o tym i przypominając innym forumowiczom o tym nieszczęsnym temacie tylko się pogrążasz i ośmieszasz. Zauważ ilu forumowiczów robi sobie z Ciebie jaja..... To nie przypadek. Czy oni są głupi a Ty jedyny - mądry......? To już kwestia oceny nasz wszystkich i każdego z osobna. Niech o Tobie świadczy też fakt, że używając mojego nicka obrażałeś ....mnie jako ''Normala''. To takie niskie.... i niestety takim zachowaniem robisz nie tylko sobie opinię ale też pozostałym mieszkańcom Ciechanowa. Wiesz dobrze, że w naszym regionie (i nie tylko) mieszkańcy miast wchodzą na strony miast sąsiednich. Tak jak mieszkańcy Ciechanowa odwiedzają inne strony tak inni robią to samo na tej stronie i nie ma w tym nic dziwnego. Ot, taka ludzka ciekawość co się dzieje u sąsiadów. Pozdrawiam Cię i pomyśl czasami czy warto napisać to co masz właśnie na końcu języka. Napisanie czegoś kilka minut później, już bez emocji często wychodzi na dobre.

  • gość 2018-12-06 11:54:10

    Kurła somsiad passata rozbił złodziej jeden.

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2018-12-06 12:22:41

    Ale debile komentują. Czy wy zdajecie sobie sprawę że jesteście sfrustrowanymi ludźmi którzy gówno osiągneli, nie macie żadnych perspektyw, tylko kisicie się we własnym sosie. Popatrzcie na siebie.

  • gość 2018-12-06 12:47:29

    Kolejny Mądry Ciechanowiak - prof. dr hab. Wiktor Wektor......To Ty pacanie popatrz na siebie. Napisz coś jeszcze bo Twoje komentarze są niezwykle cenne i pouczające.

  • Hary - niezalogowany 2018-12-06 15:16:44

    wszyscy wielcy i wybitni znawcy i specjaliści z tym baranem na czele co to udowadnia, że mnie zażył a to gówno prawda. Ja dalej obstaję przy swoim, a rozumuję zerojedynkowo: jak jechał za szybko to zabrać prawko i gówno mnie obchodzi czy jechał 101, 102 czy 103. 99 też za szybko ale powiedzmy, że się mieści na szczęście dla barana który tak pędził. Ale przekroczona stówa - zabieramy i nie dyskutujemy potem że błąd pomiaru czy nowe, ładne auto i się zagapił. Czy ty naprawdę jesteś takim kretynem, że tego nie pojmujesz o co w tym chodzi???? toż to proste jak drut - jedzie 101 zabieramy. Czemu nie jechał 49, 50, 51????? I nie ja się pogrążam w oczach innych tylko ty, że takiej prostej sprawy nie potrafisz pojąć!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 18:13:10

    A passat był chociaz w tedejku?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 19:00:05

    Hary ty pojebańcu

  • Hary - niezalogowany 2018-12-06 19:44:33

    Normal ty popaprancu, nie wyzywaj spod innego nicka! Wytłumaczę ci to najprościej, już prościej się nie da:jak jedziesz 101 i ci zabierają prawko to stul pysk bo nie jechales o 1 km/h za szybko tylko o 51! Jakby ci zabrali prawko za jazdę 51 wtedy możnaby pieprzyc o błędzie pomiaru!!! Rozumiesz teraz????!!!!!

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2018-12-06 21:26:22

    Hary masz 100% racji

  • Normal - niezalogowany 2018-12-07 07:45:55

    Hary, nie używam innego nicka. Nie wzoruję się na Twoich przykładach. Nie mam powodu by pisząc do Ciebie używać innego nicka. Dzieciaku z Ciechanowa. Pisałem, że przynosisz wstyd?

  • Normal - niezalogowany 2018-12-07 07:49:17

    Jeszcze raz przeczytałem Twój poprzedni wpis. Jednak nic nie zrozumiałeś.... Ale ja nie będę cię obrażał bo choroby się nie obraża.

  • Hary - niezalogowany 2018-12-08 20:55:13

    Gardze takimi podludzmi!

  • cat - niezalogowany 2018-12-09 13:16:18

    Hary, Ty wiesz co? Czochraj boba.

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, - więcej informacji