:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

VII Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Ciechanowie - zaproszenie (wideo)

Kiedy: 2017-11-18 , godzina: 17:00 | Gdzie: Galeria Fitness Kołecki

Już w najbliższą sobotę (18 listopada) o godz. 17:00,w Galerii Fitness Kołecki odbędzie się kolejna odsłona Otwartych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Przed nami już siódma edycja imprezy. Tradycyjnie patronat honorowy objął Prezydent Miasta Ciechanów - Krzysztof Kosiński.

Organizatorami imprezy są Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki oraz Galeria Fitness Kołecki. Celem zawodów, jak opisują organizatorzy, jest popularyzacja tego rodzaju aktywności fizycznej, jako jednej z konkurencji trójboju siłowego. Uczestnicy będą podzieleni według kategorii wagowych - do 72, 81, 95, 110 oraz powyżej 110 kg. Dla wszystkich zawodników przewidziane są nagrody rzeczowe. Sponsorami wydarzenia są OLIMP Sport Nutrition i Bank Spółdzielczy w Płońsku - Oddział w Ciechanowie. 

Osoby chętne nadal mogą się zgłaszać bezpośrednio do sekretariatu Galerii Fitness - tel. 781-30-80-20 oraz e-mail: biuro@galeriafitness.com

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/663213873873976
 


Miejsce zdarzenia mapa Ciechanów


VII Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Ciechanowie - zaproszenie (wideo) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Podnoszenie Ciężarów, Ciechanów - więcej informacji