:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Ventus Zamek Ciechanów przegrał po emocjonującym meczu

Siatkówka, Ventus Zamek Ciechanów przegrał emocjonującym meczu - zdjęcie, fotografia

Czwartą porażkę z rzędu zanotowali siatkarze z Ciechanowa. Ventus Zamek uległ tym razem ADS Wolcie Warszawa.

Po przegranej 3:1 z KS Siatkarzem Ząbki ciechanowianie po przełamanie udali się do stolicy, gdzie czekało na nich starcie z wiceliderem tabeli. Mimo dzielącej obie ekipy dużej różnicy punktowej spotkanie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych, którzy wygrali pierwszego seta 25:22. Druga i trzecia partia należały już do Wolty, która zwyciężała do 23 i 13. Ventus Zamek ani myślał rezygnować jednak z wygranej i po zaciętym boju wygrał czwartego seta 31:29. O losach spotkania decydował więc tie-break. W decydującej partii więcej zimnej krwi zachowali siatkarze ze stolicy, wygrywając w niej 15:10 i w całym meczu 3:2.

Po 6 kolejkach Ventus Zamek zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce z dorobkiem 4 punktów. W najbliższą niedzielę (10 grudnia) ciechanowianie podejmą we własnej hali ostatnią w stawce Gwardię Legionowo.