1°C Pochmurno

Ventus Zamek Ciechanów przegrał dziesiąty mecz w sezonie

Siatkówka, Ventus Zamek Ciechanów przegrał dziesiąty sezonie - zdjęcie, fotografia

Wciąż nie zaznali smaku zwycięstwa w siatkarskiej trzeciej lidze zawodnicy KS Ventus Zamek Ciechanów. W ostatni piątek ponieśli dziesiątą kolejną porażkę i wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Ciechanowianie byli bardzo blisko wygranej w ostatnim spotkaniu starego roku. Wówczas przegrali wyjazdowy bój z SPS Volley Ostrołęka 3:2, ulegając w decydującym secie 16:14. Tym bardziej kibice liczyli, że kolejne spotkanie będzie tym przełomowym.

W święto Trzech Króli ciechanowianie podejmowali na swoim parkiecie SPS 4CV Garwolin i niestety znów musieli uznać wyższość rywali. Już pierwsze dwa sety pokazały, że Ventus Zamek będzie musiał odłożyć marzenia o pierwszej wygranej co najmniej do następnej kolejki. Siatkarze z Garwolina zwyciężyli w nich do 17 i 13. W trzeciej partii do gry wrócili gospodarze, którzy wygrali 25:23. Czwarty set okazał się decydujący, a goście zwyciężyli w nim 25:19 i w całym meczu 3:1.

Ventus Zamek zamyka ligową tabelę z dorobkiem zaledwie 3 punktów.