:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Uwaga! Zaginął mieszkaniec gminy Opinogóra Górna

Poszukiwani/Zaginieni, Uwaga! Zaginął mieszkaniec gminy Opinogóra Górna - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ciechanowskiej policji poszukują zaginionego Janusza Błaszkowskiego. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policją.

64-letni mieszkaniec gminy Opinogóra Górna po raz ostatni był widziany 11 lipca. Mężczyzna wyszedł wówczas z domu i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: 160-165 cm wzrostu, waga ok. 60 kg, średniej budowy ciała, włosy siwe krótkie. W dniu zaginięcia Janusz Błaszkowski był ubrany w zieloną koszulę w kratę na długi rękaw, jasne spodnie dresowe oraz czarne klapki. Mężczyzna kuleje na nogę oraz posiada bliznę na czole w kształcie litery "Y"

Wszelkie informacje nt. losy zaginionego należy kierować pod nr alarmowy 112, 997 lub 696 497 195.

W środę (18 lipca) policjanci wspólnie ze strażakami intensywnie przeszukiwali teren przyległy do miejsca zamieszkania zaginionego oraz drogę z miejscowości Kołaki Kwasy w kierunku na Lipę, niestety bezskutecznie.

Uwaga! Zaginął mieszkaniec gminy Opinogóra Górna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Poszukiwani/Zaginieni, Opinogóra Górna - więcej informacji