:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Uwaga! Zaginął 23-letni mieszkaniec Ciechanowa (aktualizacja)

Poszukiwani/Zaginieni, Uwaga! Zaginął letni mieszkaniec Ciechanowa (aktualizacja) - zdjęcie, fotografia
Portal ciechanowinaczej.pl 04/10/2018 12:19
Kamil Żerdziewski

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzi poszukiwania zaginionego Piotra K..

23-letni mieszkaniec Ciechanowa wyszedł z miejsca zamieszkania 10 września około godz. 16:00 i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 10 września około godz. 23:50 przed wejściem do sklepu "Irena" przy ul. Pułtuskiej w Ciechanowie, co zarejestrowały kamery monitoringu.

Rysopis zaginionego: ok. 182 cm wzrostu, waga 65-70 kg, szczupła budowa ciała, włosy - krótkie koloru jasny blond, twarz szczupła, uzębienie pełne, oczy koloru niebieskiego, tatuaż na łydce prawej nogi napis - "BAT". W dniu zaginięcia był ubrany w czerwoną koszulkę polo, jasne spodnie jeansowe oraz niebieskie buty sportowe Nike. Mężczyzna posiadał przy sobie dowód osobisty, prawo jazdy, kartę kierowcy oraz telefon komórkowy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, należy zgłaszać pod numerem tel. 696-497-187 lub 112.

AKTUALIZACJA (8 października):

Policja zakończyła poszukiwania 23-latka, którego zwłoki znaleziono na terenie Warszawy. Więcej na ten temat wkrótce.

Reklama

Uwaga! Zaginął 23-letni mieszkaniec Ciechanowa (aktualizacja) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 12:30:32

    Zaginął kurw... miesiąc temu czemu dopiero teraz to publikujecie. Szkoda chłopaka...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 12:41:53

    Bat? To od Batmana? Bohatera z kreskówki? Swoją drogą ponad miesiąc temu zaginął a dzisiaj dopiero publikują.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 12:42:30

    Podobna jeździł na tirach u gościa na wojska Polskiego!

  • Wiśnia - niezalogowany 2018-10-04 12:44:45

    Jego ziomki dobrze wiedzą czemu zaginął, po prówka miała długi za dragi to musiał gdzieś się zaszyć, pamiętaj kwaśnik że długi się spłaca a procent rośnie.

  • gość 2018-10-04 12:58:40

    Mam nadezieje że się znajdzie

  • gość 2018-10-04 18:25:38

    Pewnie leży gdzieś naćpany

  • gość 2018-10-04 18:50:30

    Miesiąc czasu już leży naćpany????????????? Zastanów się co piszesz i nie obrażaj ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Goś - niezalogowany 2018-10-04 19:14:23

    Wiśnia smieciu.grypserze kadzienny ha ha

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 19:41:54

    Nacpany to ty jesteś śmieciu, trzeba się zastanowić co się pisze skoro chłopaka nie ma już miesiąc, on jak każdy ma rodzinę która się o niego martwi i cierpi... oby się znalazł szczęśliwie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 20:25:25

    Wiśnia sam jesteś ćpun skoro tak dobrze znasz te środowisko. Ta strona nie jest od tego by oceniać tylko pomóc go odnaleźć

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 21:52:05

    Zastanówcie się co piszecie, nie macie szacunku dla jego rodziców i rodziny oni cierpią, oby Nidy Was nieszczęście nie spotkało

  • Zdrtps - niezalogowany 2018-10-04 22:29:27

    Dobry chłopak, a w jakim środowisku przebywał to wiem dobrze same dobre chłopaki. Oby sie odnalazł.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 00:53:48

    Szkoda mamy która zawsze jest była i będzie za nim Asiu trzymaj się

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 01:05:16

    Ludzie tu nie chodzi kim był co robił tylko o to że zaginął szacunki trochę dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 06:34:47

    Jak był taki kozak to pewnie znalazł lepszego kozaka od siebie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 08:53:30

    Ludzie nie mają o nim pojęcia a komentują, kto go poznał bliżej wie że to na prawdę dobry chłopak. Oby się szybko odnalazł...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 09:37:55

    Znam go bardzo dobrze jest spokojnym chlopakiem jest z mojej rodziny niech kazdy pilnuje siebie kim jest a nie komus wydaje opinie

  • Wiśnia - niezalogowany 2018-10-05 09:45:58

    Możecie mi wszyscy... A kto pisze że to dobry chłopak to jest taki sam, ćpun i tyle. Jak go tak dobrze znacie to napiszcie ile i komu był winien kasy, a jak nie wiecie to znaczy że go chu.a znaliscie. Tu kozaczki możecie mnie obrażać ale na mieście żaden pod rękę nie podejdzie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 09:57:07

    Wisnia cpunem jestes ty i nie badz takim kozakiem i nie broni sie miastem cpunie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 11:57:21

    Ty wiśnia czego się tam prujesz nie raz przepraszales ludzi i jeszcze nie raz przeprosisz. Tyle jest dla ciebie życie warte? Ty też sam kiedyś znikniesz prujdupo. Jeżeli ci cos stal to po chuj mu dawales jak wiedziales ze lubi syknac. Ps. Zapraszamy na aleksandrowke.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 12:05:45

    Gała to ty sie podpruwasz. Wlasny ziomek ci zęby wybił burak i siostre masz kurwe a morde masz jakby cie kwasem oblali. A pod rękę nie raz juz sam wpadles i przepraszales. Charakterniacy z miasta juz cie malolaci leja. Niepozdrawiam! Przyznaj sie ze to ty ten wiśnia to dostaniesz znow w psioche czy to ten twoj drugi wisnia kompan. Lamuserstwo cholerne.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 12:07:22

    Ty wisnia w dupe cie bedo ruchac

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 12:07:55

    Gała to ty sie podpruwasz. Wlasny ziomek ci zęby wybił burak i siostre masz kurwe a morde masz jakby cie kwasem oblali. A pod rękę nie raz juz sam wpadles i przepraszales. Charakterniacy z miasta juz cie malolaci leja. Niepozdrawiam! Przyznaj sie ze to ty ten wiśnia to dostaniesz znow w psioche czy to ten twoj drugi wisnia kompan. Lamuserstwo cholerne.

  • gość 2018-10-05 12:29:00

    kto jest ta wisnia ? jakis lokalny gangster ?

  • Centrum - niezalogowany 2018-10-05 12:57:07

    Siostrę masz kurwę hahaha

  • Płońsk rządzi - niezalogowany 2018-10-05 13:14:59

    E, ciechanowiaki spokój tam... Bo jak bede jechal na Ostrołekę to granat rzuce

  • Płońsk - niezalogowany 2018-10-05 13:41:22

    Gała ten co czarnym lancerem się wozi?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 16:30:01

    Wisnia chyba rewizji w domu nie miales to bedziesz mial cwelu ciechanowa

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:10:30

    Kto tym razem zawiódł? Kto nie szanował? Kto za mało rozpaczal? Kto wtykał ryj w cudze sprawy a u siebie zamiatał pod dywan?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 20:06:47

    Wszyscy tacy cwaniaki kaniczą właśnie jak ten chłopak a Ciechanów to jedna wielka wiocha na którą ozna granat rzucic i tak bedzie wielkim bagnem

  • gość 2018-10-05 20:14:12

    gała i wiśnia gangsterzy ciechanowscy co ciągnęli lachę w lesie błagając o przebaczenie hahahahahahah strach się bać

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 21:42:24

    Ludzie przestańcie co wy wypisujecie pomyślcie o jego mamie. Wy nie pomagaciw go znaleźć Wy go mieszacie z błotem czy wy jesteście bez skazy zastanówcie się

  • gość 2018-10-06 02:21:39

    Aż żal tego czytać. Sama nienawiść a żadnej pomocy. Masakra

  • CZARNY LANSER - niezalogowany 2018-10-06 07:53:02

    Zapraszam tych cichych konfidentow do sprzątania czarnego lasera place gotówką

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 09:06:44

    GAŁA to taki sam cwaniak jak i NADRY heheha w pewnym czasie dupa pęka. A grali nie takich kozaków jebac.. rozjebundy

  • Twoja matka - niezalogowany 2018-10-06 17:40:48

    Jezu, ale wy pelikany jesteście łykacie wszystko co na necie piszą XD spinacie dupsko, a tak naprawdę każdy może ustawić pseudonim jaki chce I podszyć za kogo chce. To ja twoja matka, skończ pisać głupoty na necie I do mycia!!!

  • gość 2018-10-06 17:46:53

    Podobno tylko Gały się boi Chuck Norris

  • KONIU - niezalogowany 2018-10-06 17:52:06

    Pozdrowienia ze słonecznej Italii

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 20:27:05

    Ciekawe czy znalazł się ten Brzozowski co zaginął w zeszłym roku? Podobny przypadek.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 01:32:03

    Na chuj się dusisicie wszyscy i drazycie temat. Młody chłopak co robił to jego sprawa .widzę że wszyscy sztywno się trzymają A jak coś do czego to każdy by dupsko rozprul. I tyle w temacie . Kurwa każdy mocny w gębie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 01:33:34

    A jak chodzi o BAT to dobry chłopak z 19stki

  • Pseudouliczniak - niezalogowany 2018-10-07 09:38:52

    Gala to śmieć jebany kozak na mieście a jak ktoś wyżej przyjedzie to od razu typa nie widać na mieście przez jakiś czas albo rowerem zapierdala zeby tylko nikt nie zobaczyl kto wie ten wie jak to wyglada i jak jest, i tyle „jak se pościelisz tak się wyśpisz”

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 11:45:49

    Jaki ma rower?

  • gość 2018-10-07 12:37:59

    wypłynie w kawałkach z jakiejś turbiny na wiśle albo na ujściu, taka prawda ;)

  • Gała - niezalogowany 2018-10-07 21:14:12

    Niedługo się pojawie i wyczyszcze te miasto

  • gość 2018-10-08 12:07:50

    jest artykul na tygodniku, znalezli cialo w warszawie

  • tez z Ciechanowa jestem - niezalogowany 2018-10-08 12:35:30

    dajcie spokój, chłopak nie żyje, jakikolwiek by nie był, to mial przed sobą całe życie.Dzieciaki uważajcie na siebie.

  • gość 2018-10-08 12:57:04

    dziś jest informacja że znaleziono go martwego w warszawie

  • gość 2018-10-08 13:24:42

    SZKODA RODZINY BO WIADOMO BYŁ SYNEM BRATEM. PEWNIE MIAŁ ŹLE Z KIMŚ I BYĆ MOŻE KTOŚ MU POMÓGŁ W TYM

  • Grzegorz - niezalogowany 2018-10-08 13:45:30

    Nie znałem człowieka, ale w życiu tak bywa nieraz, że ludzie niewinni cierpią, często padają ofiarami ludzi którzy mają na tym jakiś inny "interes", znam taką sytuację, a problemem jest inna sytuacja, do tego dochodzi z czasem depresja.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 14:12:15

    Jak można napisać jednego śmiecia mniej... powiem tak życie jest jakie jest każdy czasem błądzi Ale nikomu nie życzę takiej śmierci wiadomo każdy ma swoje zasady ale myślę że te zbędne komentarze najwyższy czas zakończyć uszanajmy jego rodzinę i to że już co nie ma.. Niech mu ziemia lekka będzie [*]

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 14:55:25

    Maciej sam jesteś smieciem i dnem jeśli tak piszesz o ludzkim życiu .czy Ty jesteś krystalicznie czysty?kim Ty jesteś by osądzać ludzi jeśli coś Ci zrobił mogłeś to zgłosić a nie teraz gdy człowiek nie żyje piszesz takie rzeczy.sam jesteś czyimś synem więc pomyśl o uszanuj jego rodzinę

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 14:56:04

    Maciej sam jesteś smieciem i dnem jeśli tak piszesz o ludzkim życiu .czy Ty jesteś krystalicznie czysty?kim Ty jesteś by osądzać ludzi jeśli coś Ci zrobił mogłeś to zgłosić a nie teraz gdy człowiek nie żyje piszesz takie rzeczy.sam jesteś czyimś synem więc pomyśl o uszanuj jego rodzinę

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 14:56:24

    spoczywaj w spokoju Piotruś! oby Ci tam było lepiej niż tu na ziemi.. [*]

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 15:28:14

    23 lata. To się nacieszył życiem.

  • Siekiera - niezalogowany 2018-10-08 17:25:17

    Szkoda chłopaka, co zrobił źle to zrobił każdy ma swoje demony i grzechy, nie ma świętych, już koniec udręki, śpij w spokoju kwaśny[*]

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 18:13:32

    Grzegorz może mieć rację. Łatwo potępić trudniej pochylić się nad cierpieniem człowieka. Nie ma co gadać na innych, bo jak to piszą internauci ,,karma wraca".

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:18:49

    Jednego skarał Bóg a ile chodzi takich co mają nie czyste sumienie tylko dlaczego co takich nie karze co mają na sumieniu więcej niż ten chłopak miał lat