:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Uwaga! Ul. Kargoszyńska ponownie będzie zamknięta dla ruchu

Komunikaty, Uwaga! Kargoszyńska ponownie będzie zamknięta ruchu - zdjęcie, fotografia

W najbliższą środę i czwartek (16 i 17 maja) kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ulicy Kargoszyńskiej. Wykonawca remontu zaplanował bowiem układanie ostatniej warstwy asfaltu.

W ramach prowadzonej modernizacji wykonano już wszystkie roboty brukarskie, przebudowano chodniki, powstały miejsca postojowe oraz zatoka autobusowa, wyasfaltowano ścieżkę rowerową, na terenie zielonych zasadzono drzewa i zasiano trawę. Dziś (15 maja) wykonawca wylewa drugą warstwę asfaltu na odcinku między ul. Asnyka a pętla miejską. W środę (16 maja) ostatnia, trzecia warstwa asfaltu będzie wylewana na całym modernizowanym odcinku ul. Kargoszyńskiej, w związku z tym droga będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. Na czwartek (17 maja) zaplanowano układanie asfaltu na skrzyżowaniach.

W ostatnim etapie robót wykonane zostaną prace porządkowe, na przełomie maja i czerwca pojawi się oznakowanie oraz "kocie oczka" przy przejściach dla pieszych.

(fot. UM)

Uwaga! Ul. Kargoszyńska ponownie będzie zamknięta dla ruchu komentarze opinie

 • gość 2018-05-15 14:55:09

  https://www.youtube.com/watch?v=nGdQZYe2HzA

 • Gość - niezalogowany 2018-05-15 15:06:54

  Ja sie tylko chcialem dowiedziec po kiego ptaka zrobiliscie tak „szeroko” ten asfalt??? Mogliscie dac wezej a wiecej chodnika i sciezki rowerowej. Insynier płakał jak projektował... Matoły

 • Gość - niezalogowany 2018-05-15 18:23:27

  No remont kargoszyńskiej dobiega końca ale na pamiątkę zostawiono stare betonowe latarnie uliczne.Może na nowe nie starczyło. Pięknie to wygląda!!!!!!!!!!! Gratulacje.

 • Dareks - niezalogowany 2018-05-15 22:32:32

  Ja już nie będę jeździł kargoszyńską! Nie mieszczą się tam dwa Tico

 • Gośćnn - niezalogowany 2018-05-19 07:05:13

  Kolego słaby z Ciebie szofer kup sobie rower może wtedy się miniesz z tico ha ha

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl