:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Urząd Miasta w Ciechanowie zatrudnił nowego sekretarza

Personalia, Urząd Miasta Ciechanowie zatrudnił nowego sekretarza - zdjęcie, fotografia

Dopiero w trzecim przeprowadzonym konkursie Urząd Miasta w Ciechanowie znalazł nowego sekretarza miasta. Zostanie nim Marcin Burchacki, dotychczasowy kierownik Oddziału Zamiejscowego w Ciechanowie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Marcin Burchacki został wyłoniony w trzecim konkursie na sekretarza przeprowadzonym w Urzędzie Miasta Ciechanów. - W pierwszym konkursie wpłynęło siedem ofert, trzy osoby spełniły wymogi formalne, jednak żadna nie zdała testu. W drugim konkursie było siedmiu kandydatów, pięciu spełniło wymogi formalne. Na podstawie wyników testów i oceny rozmów komisja uznała, że nie ma możliwości zatrudnienia na stanowisku sekretarza żadnego z kandydatów - przypomina Renata Jeziółkowska, rzeczniczka ratusza.
 
Do trzeciego konkursu zgłosiło się sześć osób, pięć spełniło wymogi formalne i przystąpiło do testów i rozmów. Marcin Burchacki, który zdobył największą liczbę punktów, obejmie stanowisko sekretarza.

Marcin Burchacki (na zdjęciu poniżej) ma dziesięcioletni staż pracy w jednostkach samorządowych, ośmioletni na stanowiskach kierowniczych. W 2008 roku zaczął pracę jako kierownik Oddziału Zamiejscowego w Ciechanowie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Przedtem był kierownikiem Działu Pozyskiwania Funduszy Strukturalnych i Promocji w Wydziale Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Mławie, wcześniej podinspektorem w tym wydziale. W latach 2004 – 2006 referent, następnie podinspektor w Wydziale Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich mławskiego starostwa. Marcin Burchacki pracował również jako referent w Dziale Kadr i Płac LG Electronics w Mławie.

Marcin Burchacki ukończył studia licencjackie, następnie magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku administracja, specjalność administracja samorządowa. Od 2008 roku Marcin Burchacki posiada uprawnienia pedagogiczne. Od 2010 roku radny Powiatu Mławskiego, członek Zarządu Powiatu Mławskiego. Marcin Burchacki nie jest członkiem żadnej partii politycznej. Stanowisko sekretarza miasta obejmie 1 października.

Urząd Miasta w Ciechanowie zatrudnił nowego sekretarza komentarze opinie

  • mesaverde - niezalogowany 2015-09-26 10:21:57

    Tak tak zielony bezpartyjny. ogarnijcie się

  • gość 2018-02-24 13:42:20

    PSL wysunie kandydaturę Burchackiego na Burmistrza Mławy .Bo młody Wojnarowski nie ma szans z Kowalewskim obecnym Burmistrzem

  • gość 2018-06-14 07:23:37

    Ten koleś też nie będzie miał szans z obecnym burmistrzem - młody wilczek z PSL

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl