:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

UMiG Glinojeck zatrudni cztery osoby

Rynek Pracy, Glinojeck zatrudni cztery osoby - zdjęcie, fotografia

Ogłoszenie o zatrudnieniu czterech osób wydał burmistrz miasta i gminy Glinojeck. Poszukiwani są opiekunowie, którzy zadbają o bezpieczeństwo dzieci w czasie ich przejazdu autobusami szkolnymi.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy powinny posiadać wykształcenie pedagogiczne lub ukończony kurs pedagogiczny, udokumentowane doświadczenie pracy z dziećmi oraz umiejętność porozumiewania się z najmłodszymi. Do obowiązków zatrudnionych będzie należało zapewnienia bezpieczeństwa uczniom w trakcie wsiadania i wysiadania ze środka transportu, jak również w trakcie przejazdu.

Autobusy będą poruszać się na czterech trasach. Trasa 1 (3 kursy rano, 4 kursy po południu): Zalesie, Śródborze, Zarośle, Huta, Żeleźnia, Juliszewo, Krusz, Dukt, Nowy Garwarz, Wólka Garwarska, Faustynowo, Ogonowo, Wkra, Glinojeck. Trasa 2 (3 kursy rano, 2 kursy po południu): Szyjki, Zygmuntowo, Wkra, Stary Garwarz, Płaciszewo, Strzeszewo, Ogonowo, Luszewo, Glinojeck. Trasa 3 (3 kursy rano, 3 kursy po południu): Wola Młocka, Płaciszewo, Nowy Garwarz, Wólka Garwarska, Faustynowo, Luszewo-Glinojeck, Kondrajec Szlachecki, Dreglin, Zygmuntowo, Szyjki-Glinojeck. Trasa 4 (1 kurs rano, 1 kurs po południu): Kondrajec Pański-Krajkowo, Kondrajec Szlachecki, Dreglin, Zygmuntowo, Szyjki, Kowalewko-Glinojeck).

Z osobami zatrudnionymi podpisane zostaną umowy zlecenie na czas roku szkolnego 2017/2018. Dokumenty należy składać do 25 sierpnia w sekretariacie UMiG Glinojeck w godz. 8:00-16:00.

UMiG Glinojeck zatrudni cztery osoby komentarze opinie

  • gość 2017-09-13 19:06:02

    Czyżby rodzina pana burmistrza nie była chętna na te posady ? :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl