:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C pochmurno z przejaśnieniami

Ul. Bielińska już po przebudowie

Inwestycje, Bielińska przebudowie - zdjęcie, fotografia

Blisko 2,5 mln zł kosztowała budowa ul. Bielińskiej na osiedlu Słoneczne w Ciechanowie. Prace właśnie dobiegły końca. Mieszkańcy, którzy od lat czekali na inwestycję, zyskali m.in. nową nawierzchnię drogi oraz chodniki.

Prace związane z budową ul. Bielińskiej ruszyły w grudniu ubiegłego roku. Na ponad 800-metrowej ulicy pojawiła się nowa nawierzchnia z betonowej kostki brukowej. Po obu stronach jezdni również z kostki wybudowano chodniki, powstały zjazdy a także kanalizacja deszczowa. Zadanie objęło też 100-metrowy fragment łącznika wzdłuż nowego placu zabaw od ul. Bielińskiej w kierunku ul. Okopowej oraz 74-metrowy fragment ul. Łukasiewicza przy skrzyżowaniu z ul. Bielińską. Przyległy teren ma zostać zagospodarowany zielenią.

Budowa ul. Bielińskiej pochłonęła 2 450 000 zł.

Ul. Bielińska już po przebudowie komentarze opinie

  • gość 2017-05-17 23:37:30

    Szkoda, że na tym spotkaniu było tak mało mieszkańców z ul. Bielińskiej, którzy mogliby podziękować za utwardzenie drogi, widać, że mieszkańcom ul.Okopowej i Łukasiewicza bardziej zależy na dokończeniu wszystkich dróg na osiedlu Bielin. No ale tak to jest, jak mi zrobili to wszystko dalej mam to gdzieś, a może się mylę i to spotkanie było tajne ?????, bo frekwencja nie za duża, ale to już wiedzą tylko pan radny i przewodniczący.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl