:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Uderzył w łosia i odjechał. Zwierzę utrudniało ruch na krajówce [zdjęcia]

Zderzenie samochodu z łosiem na krajówce w gminie Glinojeck. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Zwierzę znajdowało się na drodze i zagrażało innym kierowcom.

Wszystko wydarzyło się dziś (24 kwietnia) około godz. 2:00 w miejscowości Kondrajec Szlachecki w gminie Glinojeck. Do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na drodze krajowej nr 7 leży martwy łoś. Na miejscu interweniowali ochotnicy z OSP Glinojeck. Jak ustalili w zwierzę najprawdopodobniej uderzył samochód ciężarowy. Na jezdni porozrzucane były elementy uszkodzonej karoserii. Łoś znajdował się na krawędzi drogi, przez co istniało zagrożenie, że mogą najechać na niego inne auta.

Strażacy oświetlili miejsce zdarzenia, zablokowali ruch na jednym pasie, po czym przesunęli martwe zwierzę na pobocze. O wszystkim powiadomiono zarządcę drogi, który zobowiązał się do uprzątnięcia łosia.

(fot. OSP Glinojeck)

Uderzył w łosia i odjechał. Zwierzę utrudniało ruch na krajówce [zdjęcia] komentarze opinie

 • gość 2018-04-24 16:33:51

  Jak leciał na magnesie to na co mniał czekać? żeby mieli używanie? nie dość że uszkodził sobie samochód nie ze swojej winy to miał czekać na to żeby go zrujnowali finansowo? Los stanowil zagrozenie dla niego tak samo jak dla innych. oczywiściwe winnych brak. Koło łowieckie nie poczówa się do odpowiedzialności ani Zarząd dróg o Nadleśnictwie nie wspomne , odszkodowanie 0%

 • Gość - niezalogowany 2018-04-24 18:22:28

  Może próbował robić temu łosiu usta w usta :) I ratował zwierzaka, ale ten i tak padł. Z wrażenia. To odjechał. Ale na pogrzeb obiecał przyjechać. Bo się mocno z łosiem zżył.

 • Benek the Roman - niezalogowany 2018-04-24 20:16:32

  A co miał go pociąć na drobne, spakować i zabrać. Już widzę jak dzwoni w nocy i zgłasza sprawę gdziekolwiek :"panie czego Pan spać nie dajesz i d...e zwracasz!???

 • Gość - niezalogowany 2018-04-25 11:20:41

  Ilu ludzi to łosie to pojęcia nie macie. A ilu chłopów chodzi z rogami i nic o tym nie wie? Tylu co łosi.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl