:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Uczciwa ciechanowianka. Znalezione paczki odniosła na komendę

Kronika kryminalna, Uczciwa ciechanowianka Znalezione paczki odniosła komendę - zdjęcie, fotografia

Postawą godną naśladowania wykazała się jedna z mieszkanek gminy Ciechanów. Kobieta znalazła paczki kurierskie i przyniosła je do Komendy Powiatowej Policji.

Wszystko działo się wczoraj (środa, 8 sierpnia) przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Na parkingu przy sklepie "Panorama" kobieta znalazła trzy paczki. Przesyłki były zapakowane i widniało na nich logo jednej z firm kurierskich. Ciechanowianka zaniosła paczki na komendę.

Jeszcze tego samego dnia policjancie ustalili i przekazali przesyłki właścicielowi. - Obywatelskie postawy są godne naśladowania, a dzięki uczciwym znalazcom zagubione przedmioty trafiają do właścicieli - podkreśla ciechanowska policja.

Uczciwa ciechanowianka. Znalezione paczki odniosła na komendę komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-09 21:48:54

  Głupia jak but.

 • gość 2018-08-09 22:20:43

  @ but Każdy ocenia według siebie.

 • Józef - niezalogowany 2018-08-10 08:30:13

  Bo to głupia kobieta. Co za dobroć w tych ludziach prawdziwi katolicy w kościele pewnie na mszy ksiądz nauczał żeby przynosić do niego ale ona przespała mszę i za niosła do aniołków

 • agnikkazclaib - niezalogowany 2018-08-10 08:31:15

  ja wszystko rozumiem. i chwalę. i chylę czoła za zachowanie i postawę, ale pisanie o takich bzdetach podczas gdy: 1. ważniejsze tematy, wydarzenia są relacjonowane nawet z tygodniowym opóźnieniem (np. wydarzenie w piątek, artykuł we wtorek bo... weekend - zamknąć wszystko sklepy, stacje benzynowe, hotele, internet - bo weekend, odpoczywamy, nie piszemy) 2. jak już coś się wydarzy to wiadomość jest tylko wstępnie opisana bez szczegółów, przyczyn, później nikt nie wyjaśnia, vide wypadek w zeszłym tygodniu przy panoramie, nikt nie pokwapił się o wyjaśnienie okoliczności wypadku, a przecież jest monitoring, można porozmawiać ze świadkami, policją itd. no tak, zapomniałam, że wypadek był w piątek, czyli weekend - zamknąć wszystko, patrz wyżej. 3. jak już jakiś temat jest głośny, powraca w mediach o większym zasięgu, czy po prostu jest "na językach" to oczywiście jest opatrzony zdaniem "pisaliśmy o tym TU" chociaż napisaliśmy lakonicznie bo... weekend - patrz wyżej. 4. do tego dochodzą błędy gramatyczne, literówki. oczywiście jak w komentarzu się zwróci uwagę na błąd zaraz oburzony "dziennikarz" odpisuje gniewną ripostę, vide "cegłówka". 5. szkoda już pisać bo... weekend, patrz wyżej ;-D

 • gość 2018-08-10 09:30:26

  agnikkazclaib : dokładnie nic dodać nic ująć

 • Gość - niezalogowany 2018-08-10 09:45:46

  Jak znalazła to znaczy jej. Komuś było niepotrzebne to wyrzucił albo zgubił.

 • Gość0 - niezalogowany 2018-08-10 14:40:35

  Glupia baba

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl