:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

U sąsiadów: Zaatakowali policjantów i uszkodzili radiowóz

Trzy młode osoby zostały zatrzymane za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Mundurowi byli m.in. wyzywani i popychani, nastolatka opluła jednego z funkcjonariuszy, inny został uderzony butelką. Sprawcy uszkodzili też radiowóz.

Wszystko wydarzyło się kilka dni temu na terenie Przasnysza. W godzinach nocnych policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ładu i porządku publicznego przez grupę młodych osób. Do zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie. Skierowany na miejsce patrol zastał trzech mężczyzn i kobietę w wieku od 18 do 26 lat, którzy pili piwo, zachowywali się głośno i używali wulgarnych słów. Jak informuje policja, osoby te najpierw zostały pouczone, a gdy to nie przyniosło rezultatu, nałożono na nie mandaty w wysokości 200 zł. To wywołało wśród nich agresję.

Pod adresem funkcjonariuszy padały obraźliwe i wulgarne słowa. W międzyczasie jeden z mężczyzn zaczął uciekać z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko zatrzymali i obezwładnili 26-latka, doprowadzając go do radiowozu. Chwilę później przy pojeździe pojawiła się 18-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna. Chcąc uniemożliwić zatrzymanie kolegi, zaczęli szarpać policjantów za mundury i wulgarnie ich wyzywać. Nastolatka opluła i uderzyła w twarz funkcjonariusza. W tym czasie znajdujący się w radiowozie 26-latek wybił szybę w aucie, uszkodził drzwi oraz wnętrze pojazdu. Z kolei 22-latek uderzył policjanta butelką w plecy, której odłamki poraniły głowę funkcjonariusza, po czym zbiegł z miejsca interwencji.

Ostatecznie do aresztu trafili 18-latka i jej 26-letni kompan. Kobieta miała w organizmie 1,66 promila alkoholu, a zatrzymany mężczyzna - 1,46 promila. Kilka godzin później dołączył do nich 22-latek, który wcześniej uciekł z miejsca zdarzenia.

Decyzją sądu 22-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Wobec nastolatki i 26-letniego mężczyzny zastosowano dozór policyjny.

U sąsiadów: Zaatakowali policjantów i uszkodzili radiowóz komentarze opinie

 • gość 2017-11-22 11:30:01

  ale wstyd, żeby to dziewczyna przepiła chłopaka

 • gość 2017-11-22 12:30:59

  Szkoda Policjantów, w pełni demokratycznym państwie takim jak USA, Hiszpania, Włochy od razu zostaliby zastrzeleni, spałowani i wywiezieni do pierdla! Podziwiam ludzi młodych, którzy chcą pracować w tej formacji zwanej Policją, ja wolałbym pracować w Ochronie na lotnisku i dostawać lepsze pieniądz. Pozdro.

 • Arek - niezalogowany 2017-11-22 16:03:49

  Mi tam ich wgl nie szkoda zadnych pseudo policjantów.moze wkońcu czegoś sie naucza ze nie wszystko im wolno.

 • Koll - niezalogowany 2017-11-22 17:18:51

  Dupka była już spita więc gdyby nie ta akcja z policją, chłopcy inaczej by się zabawili.

 • gość 2017-11-22 18:30:07

  swoja droga ciekawe czy ta dziewczyna zdążyła dać swą pupę kolegom do obróbki XD

 • gość 2017-11-22 20:13:34

  Jeśli to byli "prawdziwi patrioci", to g... im zrobią.

 • gość 2017-11-22 20:16:33

  Słabe jest życie policjanta... Nie dość, że się musi użerać z pijakami, to jeszcze mu pewnie kiedyś zabiorą pół emerytury, bo "w latach 2015-2019 utrwalał system PiS", albo w jeszcze innych latach jeszcze inny system...

 • Koko - niezalogowany 2017-11-22 21:27:42

  Policjantom podwoją emeryturę za walkę z wrogami ojczyzny, czyli platfusami, nowośmiesznymi i chłopkami. W każdym razie będę bohaterami bo zwalczają Targowicę XXI w.

 • gość 2017-11-22 22:38:46

  Koko... poprzedni milicjanci też myśleli, że coś zwalczają... wtedy zwalczało się dajmy na to kułactwo.. zawsze coś trzeba będzie zwalczać i zawsze będzie potrzebny jakiś wróg publiczny, żeby jakiś system totalitarny mógł się utrzymać (odsyłam do Orwela - jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem rzecz jasna, bo ta umiejętność bez względu na czasy i rządy raczej jest przymiotem niewielu). Problem w tym, że żadna władza nigdy nie targnęła się na przywileje tych, którzy bronią jej tyłka... A ta to zrobiła... Skoro to zrobiła, to dzisiejsi policjanci, żołnierze i inni funkcjonariusze publiczni, którzy przestrzegają choćby najbardziej absurdalnego prawa stanowionego przez polityków (jacy by nie rządzili) - została przez tych polityków zdradzona... To nie policjant, ani nie żołnierz - ustala prawo (i sprawiedliwość)... Funkcjonariusz jest tylko zwykłym narzędziem w rękach tej władzy. I tak samo będzie z tymi policjantami, którzy teraz ochraniają miesięcznice, albo rozbijają samochody, bo Macierewiczowi się śpieszy... Przyjdzie inna władza - i pozabiera im emerytury, bo już teraz - można.

Dodajesz jako: Zaloguj się