:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Twoja ostoja w Ciechanowie. Nowa inwestycja na miarę marzeń

Inwestycje, Twoja ostoja Ciechanowie inwestycja miarę marzeń - zdjęcie, fotografia

W Ciechanowie powstanie nowe osiedle domów jednorodzinnych. O tyle wyjątkowe, że dostosowane do indywidualnych potrzeb nabywców. To kupujący wybierają działkę, na której ma stanąć nowy dom, jego wielkość i układ.

W ofercie "Rezydencji Ostoja" znajdują się domy o powierzchni od 129 do 239 metrów kwadratowych. W każdym z nich znajdują się przynajmniej 2 łazienki, garaż i miejsce postojowe, a także dobrze przemyślana przestrzeń pracy, wypoczynku, czy spędzania rodzinnych chwil. Projekt wnętrza jednak można dostosować do własnych potrzeb. Nie potrzebujesz domowego biura, ale dodatkowej sypialni? Chcesz powiększyć łazienkę, aby uzyskać pokój kąpielowy? Kuchnia wydaje Ci się zbyt mała? Żaden problem. Ty decydujesz jaki dokładnie rozkład będzie miał Twój przyszły dom. Wybierzesz też działkę, kształt i metraż swojego lokum. Latem cieszyć się będziesz przestronnym tarasem, zimą ciepłym domem z energooszczędną instalacją wentylacyjną. Inwestor zapewnia, że wszystkie domy zostaną zbudowane w najnowszej technologii, która będzie przyjazna zarówno mieszkańcom jak i środowisku naturalnemu. Dzięki wysokiej jakości materiałom, ogrzewanie domu będzie czystą przyjemnością. Bez przepłacania i strat ciepła. Kupujący przy tym nie musi podejmować trudnych decyzji, z którymi zmagają się inwestorzy - technologia budowy, materiał ocieplenia, system grzewczy, a także sprawy prawne, koszty projektów, przyłączy i wszelkie formalności - deweloper bierze to na siebie. Co pozostaje przed wprowadzeniem się do wymarzonego domu? Wybranie koloru ścian, podłóg i mebli.

Sam dom to nie wszystko. Kupując działkę, nabywamy przede wszystkim lokalizację. Domy będą usytuowane w pobliżu ul. Rzeczkowskiej, dokładnie przy ul. Świętej Rodziny. Jest to miejsce spełniające dwa najważniejsze kryteria - bliskość centrum miasta i wygodną komunikację oraz ciszę i wytchnienie po pracy. Inwestycja ulokowana jest w takim położeniu, że dojazd do pracy nie będzie żadnym problemem. W sąsiedztwie znajduje się pętla miejska, a także główna arteria komunikacyjna Ciechanowa. Pozwala to na sprawne przemieszczanie się w obrębie miasta. W pobliżu także ścieżki rowerowe ułatwiające poruszanie się po mieście w ciepłe dni. Wycieczki na dwóch kołach to także świetne urozmaicenie wolnego czasu. Szczególnie, kiedy dookoła znajduje się bogactwo terenów leśnych, jak również historycznych - Zamek Książąt Mazowieckich, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, czy Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Gołotczyźnie.

Wszystkie elementy tworzą wyjątkową inwestycję, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Otoczone zielenią domy o niebanalnym designie i solidnej konstrukcji będą cieszyć przez kolejne lata. Kupujący nie musi przy tym zajmować się sprawami technicznymi, organizacyjnymi, czy prawnymi. To idealny sposób na zakup domu, w którym jedyne co musisz zrobić to zrealizować swoje marzenie i wybrać styl wykończenia. 

 

Artykuł Sponsorowany

Twoja ostoja w Ciechanowie. Nowa inwestycja na miarę marzeń komentarze opinie

  • J.P - niezalogowany 2017-12-13 13:10:21

    Ciekawe ile mkw na tym osiedlu będzie kosztować?

  • gość 2017-12-22 20:28:35

    O reklama się wdarła

Dodajesz jako: Zaloguj się