:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Trzy zastępy strażaków walczyły z pożarem niedaleko Ciechanowa (zdjęcia)

Blisko dwie godziny trwała akcja gaszenia pożaru budynku gospodarczego w pobliżu Ciechanowa. Przyczyną było najprawdopodobniej zaprószenie ognia.

Wszystko wydarzyło się w ostatni czwartek (7 września) około godz. 20:00 w miejscowości Rumoka w gminie Glinojeck (ok. 10 km od Ciechanowa). Strażacy zostali wezwani do pożaru murowanego budynku gospodarczego z drewnianym dachem. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że był on całkowicie objęty pożarem. Istniało zagrożenie, że pożar rozprzestrzeni się na stojący około 20 metrów dalej budynek mieszkalno-gospodarczy. Strażacy natychmiast przystąpili do działań, dzięki czemu zdołali opanować ogień. Po ugaszeniu pożaru, budynek częściowo rozebrano, by dogasić pozostałości.

Według wstępnych ustaleń doszło do zaprószenia ognia przez nieznane osoby. Cała akcja trwała ok. 2 godziny. Wzięli w niej udział strażacy z PSP Ciechanów, OSP Młock i OSP Ościsłowo.

(fot. OSP Młock/OSP Ościsłowo)

Trzy zastępy strażaków walczyły z pożarem niedaleko Ciechanowa (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się