:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C pochmurno z przejaśnieniami

Trzy osoby zatrzymane w związku z zabójstwem w Ciechanowie

Sprawy kryminale , osoby zatrzymane związku zabójstwem Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Ciechanowska policja zatrzymała trzy osoby, w związku z zabójstwem, do którego doszło wczoraj (13 grudnia) przy ul. Kraszewskiego. Zatrzymani obecnie przebywają w areszcie.

Do zdarzenia doszło w środę przed godz. 17:00 w pobliżu marketu. Rannego mężczyznę - 46-letniego mieszkańca Ciechanowa - prawdopodobnie zauważyli klienci sklepu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia oraz policję. Poszkodowany doznał obrażeń na skutek ciosów zadanych mu najprawdopodobniej ostrym narzędziem. Ciechanowianin zmarł na miejscu.

Policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy bądź sprawców morderstwa. W poszukiwaniach wykorzystano m.in. psa tropiącego. Jeszcze wczoraj zatrzymano trzy osoby.

- Osoby te zostały zatrzymane w związku ze sprawą. W chwili zatrzymania były nietrzeźwe. Z tego powodu do tej pory nie zostały jeszcze przesłuchane. Przebywają w areszcie - powiedziała nam kom. Jolanta Bym z KPP Ciechanów. Jak ustaliliśmy osoby te zostały zatrzymane na terenie Ciechanowa, są pełnoletnie.

Prokurator rejonowy w Ciechanowie potwierdził w rozmowie z naszym portalem, że czynności w tej sprawie prowadzone są w kierunku ewentualnego przestępstwa z art. 148 § 1 Kodeksu Karnego (Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności). Dodał, że póki co wspomniane trzy osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia. - Dzisiaj będziemy wykonywać dalsze czynności w tej sprawie, prawdopodobnie także z udziałem zatrzymanych. Przeprowadzona zostanie również sekcja zwłok ofiary - informuje nas Przemysław Bońkowski, prokurator rejonowy w Ciechanowie.

Śledczy nie udzielają w tej sprawie więcej informacji. Szczegóły będą znane dopiero po przesłuchaniu zatrzymanych. Będziemy o nich informować na bieżąco.

Zdjęcia oraz film z miejsca zdarzenia znajdziecie TUTAJ.

Trzy osoby zatrzymane w związku z zabójstwem w Ciechanowie komentarze opinie

  • gość 2017-12-14 13:43:40

    a stary mordziaty dalej na wolności

  • Gość - niezalogowany 2017-12-14 13:50:24

    Grasują jacys bandyci! W poniedziałek dziewczyna która uciekając wpadła pod pociąg.. A teraz to.. Zrobiło sie niebezpiecznie

  • gość 2017-12-14 14:33:43

    skąd te fanberie bierzecie ??? jaka uciekająca dziewczyna. ???? tam to było 100% samobójstwo a nie żadna próba ucieczki przed kimś

  • Genowefa - niezalogowany 2017-12-14 15:56:09

    Trzeba zaprosić do Ciecha Ojca Mateusza, wyjaśni obie sprawy...

  • Leon - niezalogowany 2017-12-14 16:51:53

    Ta dziewczyna co wpadła pod pociąg to uciekła przed tym co go zabili przy biedronce

  • Onn - niezalogowany 2017-12-14 17:18:23

    Skąd ta pewność ze 100% samobójstwo?? Jeszcze nie wszystko zostalo ustalone w tej sprawie. Jest wiele podejrzeń. ko

  • Gość - niezalogowany 2017-12-14 17:20:02

    Do Leon Skąd to wiesz? On cos jej zrobił? Wypowiedź sie

  • gość 2017-12-14 17:20:04

    A Policja zajęta ekshumacją P.Fetlińskiej.

  • Leon - niezalogowany 2017-12-14 17:29:38

    Nie mogę. Tajemnica policyjno - prokuratorska.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-14 18:00:46

    Policja wie ze mógł mieć cos wspólnego z wypadkiem dziewczyny??

  • Gość - niezalogowany 2017-12-14 18:10:18

    Tak bo sławek to był taki że na pewno ją gonił. Jak można pisać takie brednie. On był pijaczkiem ale bardzo spokojnym. Zresztą jak można zabić człowieka, mnie się to w głowie nie mieści.

  • gość 2017-12-14 18:25:15

    Poprostu chcieli zobaczyć śmierć n a 1000 sposobów

  • Krysia - niezalogowany 2017-12-14 18:54:45

    Więcej kebabów w Ciechanowie po huj bronić islamistom wstępu bo mordują!! jak tu Polak Polaka zapierdoli

  • Gość - niezalogowany 2017-12-14 19:52:03

    Krysia ale te zabojstwo nie bylo w imie religii na obcej ziemii......Zacznij myslec i rozumiec ....chyba ze snia Ci sie juz "berzowcy" nocami... tacy ciemni opalenii....

  • GOŚĆ - niezalogowany 2017-12-14 21:06:50

    Wiem że już jest pewne że zamordowany gonił tę kobietę po torach.

  • Potrzeba informacji - niezalogowany 2017-12-14 21:25:25

    Kto ustalił ze napewno on ją gonił? W takim razie zabójstwo tego faceta było w zemście za tą dziewczynę z torów? Wiadomo cos więcej?

  • info - niezalogowany 2017-12-14 21:26:05

    Kto ustalił ze napewno on ją gonił? W takim razie zabójstwo tego faceta było w zemście za tą dziewczynę z torów? Wiadomo cos więcej?

  • GOŚĆ - niezalogowany 2017-12-14 21:42:46

    Jest pewne na 100% że denat z pod biedronki gonił dziewczyne po torach. Więcej nie mogę napisać.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-14 22:13:12

    Ale hejt w tym ciechamowie ludzie za chwile sie zagryziecie wy anonimowi rządni sensacji hieny człowiek został zadźgany a wy hieny cmentarne jak krwi sensacji szukacie czlowiek jaki by nie byl ale nie mial prawa tak skończyć !!! ,SZACUNEK DLA CZLOWIEKA WY ANONIMOWE HIENY CMENTARNE. Trzech cweli go napadlo cweli bez honoru!!! I zasad !! Miejcie choc troche sumienia I zostawcie jego rodzine I imie w spokoju I modlcie sie bo to samo moze spotkac was I wasze rodziny!!!

  • gość 2017-12-14 23:43:52

    Brawa dla przedmówcy- nic dodać , nic ująć

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 07:12:33

    Jestem za pszedmowco wyżej dajcie mu spokój niepiszcie bredni bo czytać się njechce ona zginęła 11 a on 13 długo jo barany gonił he he macie buino wyobraźnię dajcie spokój tej rodzinie i tak maja zadany wielki cios i bol i są pogrążeni w żałobne a wy bzdury piszecie był człowiekiem miłym spokojnym nieskszywdzil by muchi a co dopiero mowa o gonieniu jakiejś debilki cco targnela się na życie był człowiekiem miłym uczynnym może i lubił wypić ale to nie znaczy ze pośmiertnie matkę mu trzeba dorabiac

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 08:16:56

    Sławkowi dajcie spokój, teraz trzeba się skupić na sprawcach. Mam nadzieję że szybko ustalą co ścierwo to zrobiło i że będzie gniło w pierdlu.

  • Piotr M. - niezalogowany 2017-12-15 08:17:13

    Do mojego przedmówcy. Czytają kolego Twoją wypowiedź, zwracają uwagę na gramatykę, nie treść. Stwierdzam że co najwyżej skończyłeś gimnazjum, ewentualnie dziwnym przypadkiem zawodówkę

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:07:09

    Czy ktos wie kiedy pogrzeb ?

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:10:22

    Czy ktos wie kiedy pogrzeb ?

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 23:54:05

    Wy hieny cmentarne to zapewne już od środy na cmentarzu czatujecie - obyście tylko nie przysnęli jak będą was mijać Jesteście po prostu żałośni!!! ŻAŁOŚNI!!!! Zajmijcie się swoim życiem, plociuchy!

  • gość 2017-12-16 03:44:41

    Nowy telewizor za 300 zł? To możliwe! Licytuj przedmioty bez ceny minimalnej, za ile wylicytujesz za tyle masz wejdź na: http://firebids.pl

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 21:43:36

    A czy już wiecie że Ida R. która jest zamieszana w sprawę juz w wieku 15 lat odbywała karę pozbawienia wolności za dźgnięcie faceta nożem, a kolo ktory również tam byl wyszedl dopiero co z pierdla- mhhh. Ciekawe, jak to na prawdę bylo.... Oby prawdziwy zabójca trafił za kratki...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-31 06:15:46

    Panie prokuratorze dlaczego ich wypuszczono???