:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C lekkie zachmurzenie

Trzecia Leśna zaDyszka w gminie Regimin. Trwają zapisy

Kiedy: 2018-06-23 , godzina: 10:00 | Gdzie: Leśnictwo Szulmierz

Bieganie, Trzecia Leśna zaDyszka gminie Regimin Trwają zapisy - zdjęcie, fotografia

Już po raz trzeci biegacze będą rywalizować na trasie Leśnej zaDyszki. Rozgrywane na terenie gminy Regimin zawody odbędą się 23 czerwca. Zapisy już trwają.

Leśna zaDyszka odbędzie się na terenie Leśnictwa Szulmierz. Trasa biegu prowadzi głównie przez dukty leśne (4 km), a także na odcinku ok. 1 km drogą asfaltową. Łącznie biegacze będą mieli do pokonania 5-kilometrową pętlę. Rywalizacja będzie prowadzona na czterech dystansach: 1,5 km - bieg dla dzieci, bez klasyfikacji; 5 km (1 pętla); marsz Nordic Walking 5 km (1 pętla); bieg główny na dystansie 10 km (2 pętle).

Start, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą na polanie śródleśnej przy drodze Szulmierz - Regimin. Zawody oficjalnie rozpoczną się o godz. 10:00. Zapisy internetowe na bieg prowadzone będą do 17 czerwca TUTAJ.

Bieg organizują Urząd Gminy w Regiminie, MUKS Czarni Regimin i Grupa biegowa „ZaDyszka”. Relację z ubiegłorocznej edycji zawodów znajdziecie TUTAJ.

Trzecia Leśna zaDyszka w gminie Regimin. Trwają zapisy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Bieganie, Regimin - więcej informacji