:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Trzech kierowców straciło prawa jazdy tego samego dnia

Piraci Drogowi, Trzech kierowców straciło prawa jazdy samego - zdjęcie, fotografia

Ponad dwukrotne przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym kosztowało kolejnych trzech kierowców utratę prawa jazdy. Wszyscy zostali zatrzymani w poniedziałek, 12 marca.

Do dwóch zatrzymań doszło w godzinach rannych na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Żukowo Wawrzonki w gminie Raciąż. Najpierw policjanci zatrzymali kierowcę Hondy. 62-latek z powiatu makowskiego poruszał się z prędkością 107 km/h. Kilkadziesiąt minut później w tym samym miejscu wpadł 34-letni mieszkaniec Wrocławia, podróżujący Volkswagenem. W jego przypadku pomiar prędkości wskazał 119 km/h. Trzeci z piratów drogowych został zatrzymany na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Dzierzążnia (pow. płoński). 60-latek z Torunia jechał z kolei w terenie zabudowanym o 55 km/h za szybko.

Wszyscy trzej kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe trzy miesiące. Zostali też ukarani mandatami oraz punktami karnymi.

Trzech kierowców straciło prawa jazdy tego samego dnia komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 17:16:32

    Super. Tak 3mać policja!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Piraci Drogowi, - więcej informacji