:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Trwa kolejny etap budowy hali targowej. Zostanie otwarta z opóźnieniem (wideo/foto)

Ruszył kolejny etap prac związanych z budową hali targowej oraz targowiska okresowego przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Z uwagi na opóźnienia przy realizacji centrum przesiadkowego, hala najprawdopodobniej zostanie otwarta w pierwszej połowie przyszłego roku.

Wykonana została już m.in. żelbetonowa konstrukcja hali, konstrukcja nośna dachu wraz z pokryciem, posadzki oraz pierwsze ciągi komunikacyjne w sąsiedztwie obiektu. - Wykonawca przystąpił do montażu szklanych witryn, jednocześnie rozpoczną się prace związane z wykończeniem wnętrza obiektu. Równoległe prowadzona jest również budowa targowiska otwartego a także zagospodarowanie terenu wokół hali - informuje nas Joanna Potocka-Rak, wiceprezydent Ciechanowa.

Ratusz planował zakończenie budowy hali jeszcze w tym roku. Nawet jeśli ten termin zostanie dotrzymany, obiekt zostanie oddany do użytku dopiero w pierwszej połowie przyszłego roku. Wszystko z powodu trwającej jednocześnie budowy centrum przesiadkowego. - Tu mieliśmy pewne opóźnienia ze względu na decyzje konserwatorskie, związane z demontażem i przeniesieniem zabytkowego obiektu drewnianego. Dlatego te prace mają opóźnienie w stosunku do pierwotnego harmonogramu. Liczymy, że całość prac zostanie zakończona w pierwszym kwartale przyszłego roku - wyjaśnia Joanna Potocka-Rak i dodaje, że do uzyskania pozwolenia na użytkowanie hali targowej, konieczne jest ukończenie prac związanych z całą infrastrukturą wokół niej, czyli m.in. drogami dojazdowymi, parkingami czy chodnikami.

Przypomnijmy, że w samej hali targowej ma powstać ponad 70 pawilonów handlowych. Dodatkowo do dyspozycji kupców oddane zostanie targowisko okresowe z wiatami handlowymi o powierzchni zabudowy 900 m2.

Trwa kolejny etap budowy hali targowej. Zostanie otwarta z opóźnieniem (wideo/foto) komentarze opinie

  • gość 2017-11-15 01:11:47

    Biedronki więcej zarobią.

  • gość 2017-11-15 01:12:03

    I Lidl

Dodajesz jako: Zaloguj się

Inwestycje, Ciechanów - więcej informacji