:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Tragiczny wypadek w ciechanowskiej firmie. Nie żyje jedna osoba

Kronika kryminalna, Tragiczny wypadek ciechanowskiej firmie żyje jedna osoba - zdjęcie, fotografia

Mieszkanka Ciechanowa zginęła w wypadku, do którego doszło na terenie jednej z firm przy ul. Fabrycznej. Okoliczności tragicznego zdarzenia ustala policja.

Do samego wypadku miało dojść w ostatnią sobotę (8 września) w nocy, na terenie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów z tworzyw sztucznych. Służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu po godz. 7:00. Miejsce, w którym doszło do tragedii, wskazał im jeden z pracowników zakładu.

- 53-letnia kobieta, pracownica tej firmy, przechodząc przez wyłączoną z użytkowania część budynku produkcyjnego, wpadła w otwór w stropie i spadła z wysokości ponad 4 metrów na kondygnację niżej. Mieszkanka Ciechanowa zginęła na miejscu zdarzenia - informuje nasz portal o prawdopodobnym przebiegu zdarzenia kom. Jolanta Bym, oficer prasowy ciechanowskiej policji.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia. Ciechanowska policja pod nadzorem prokuratury prowadzi w tej sprawie postępowanie.

(fot.arch. KPPSP Ciechanów)

Tragiczny wypadek w ciechanowskiej firmie. Nie żyje jedna osoba komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 14:56:10

    Toć pis obniżył wiek emerytalny. Powinna już odpoczywać na emeryturze.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 15:03:56

    Powinni zamknąć ten smietnik. Ten szef tez jest od ...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 15:13:24

    Należy złożyć sprostowanie bo ta osoba miała 53 lata i miało to miejsce z piątku na sobotę przykre bo to moja ciocia :(

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 15:41:53

    Tą firmę już dawno powinno się zlikwidować właściciele tejże wytwórni to oszuści i naciągacze wykorzystują pracujących nie godziwie im płacąc

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 15:42:52

    Czy kiedys zostaną zamkniete te ruiny i powstałe tam śmietnisko .....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 15:44:34

    Ludzie tam wypłat po dwa miesiace nie widzą ....... Niech ktoś sie tym zajmie do kur...nedzy

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 16:00:20

    Zo za zakład czemu nikt tego nie kontroluje??????????? Brak słów

  • Gość2 - niezalogowany 2018-09-10 16:37:30

    Ta firma to paranoja powinna być już dawno zamknięta.gdzie jest sanepid ?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 16:59:35

    Smieci sciagaja z calej Europy tir za tirem z portu podjeżdża tylko robactwo się panoszy wystarczy przejsc się ul A ugustianska zeby to wdzysto zobaczyć pieniądze są zayen syf ale dla właściciela a pracownicy dostają jałmużnę i nabywają sie roznych chorób ktore wlasciciele ukrywają. Zaorac to i zrobic piekny park zieleni zeby mieszkańcy mieli czym oddychać a podrozni koleja podziwoac. ps

  • Albert - niezalogowany 2018-09-10 17:07:12

    Syf kila i mogila!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 17:13:19

    Robactwo aż tam goga ,,,,

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 17:14:43

    Czemu prezydent nic z tym nie zrobi ?????

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 17:18:21

    Odnosząc się do komentarza wyżej, prezydent niema wpływu na wszystko co się dzieje ;) pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 17:23:43

    A kto ma ? Jak mozna pozwolic na taki smietnik i brudy przywożone z europy do polski

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 17:29:28

    Tragedia zginęła nasza koleżanka co z tego że obiekt był wyłączony z użytkowania jak każdy tamtędy chodził a przeważnie Ukraińcy

  • Orbi - niezalogowany 2018-09-10 18:17:37

    Panie Prezydencie niech Pan tam pojedzie i zobaczy co yam sie dzieje - lansik w tej ruinie by sie Panu przydał. Chyba ze ta dzieli ica Pana nie interesuje bo boi sie Pan co by Panu powiedzieli mieszkańcy tej dzielnicy oraz tej zasyfiałej firmy, zapewne wtedy szczęka by Panu opadła z pochwał ktore dostałby Pan od mieszkańców.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 18:23:15

    Codziennie rano i wieczorem w okolicy czuć co tam jest spalane.Czy ktoś bada tam czystość powietrza? Kto pozwolił na tego typu działalność w centrum miasta?W pobliżu budynków mieszkalnych...

  • gość 2018-09-10 18:41:47

    Z tego co się dowiedziałem jakiś czas temu, już nie ściągają odpadów, a nawet nie przyjmują jak by ktoś za darmo oddawał... Przetwarzają to co jest tam zgromadzone. Co dalej nie wiem bo cieć mówił że nic nie wie...

  • Inkwizytor - niezalogowany 2018-09-10 18:51:42

    Co do tego zakladu. To fakt ze tam syf jest , ale dzięki takiemu zakładowi dużo ludzi ma pracę.. Jeżeli widze jak ktoś pisze ze tam nie płacą dwa miesiące to śmiać mi sie chce... Bo najwidoczniej ta osoba czy osoby nie miało kontaktu z ta firma.. Jeżeli ktoś chce dobrze płatna prace to zapraszam na ten "śmietnik" a napewno co do wynagrodzenia sie nie zawiedziecie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 18:59:17

    Ja codziennie przejeżdżam pociągiem koło tego miejsca to jest postrach Ciechanowa przy samych torach.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 19:01:50

    No właśnie ventus znów przestał płacić na czas pieniądze ludzie mają i dobre ale muszą czekać na kasę . . Ale to nie o to chodzi ludzie tam zginela kobieta zajmują się tym odpowiednie władzę i raczej zbędne są te nasze komentarze.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 19:21:00

    W cedrobie płacą na czas

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 19:31:53

    Nie pitolcie glupot kasy nie płacą tygodniami trzeba czekać na wypłate ,,,, brak słów pozamykać to w pizd uuuuuuu

  • Crema - niezalogowany 2018-09-10 19:38:44

    Brud smród....w dodatku niebezpiecznie...slums...żywa rana naszego miasta... a całkiem niedaleko.. ukwiecone centrum.. fontanny..kurtyny wodne ... gablotki...tylko jaki to ma sens? Jak pudrowanie g... a....

  • Inkwizytor - niezalogowany 2018-09-10 19:53:53

    Kur.... Tu nie chodzi o to czy placa czy tez nie... Tam zginela kobieta... Jeżeli ktos zwas tam pracuje to i akceptuje warunki tego wszystkiego

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 20:05:51

    Powinni takie miejsca z jakas dziura odgrodzic pooznaczac itp.bhp gdzie jest kurwa

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 20:06:45

    Jestem pracownikiem tego syfu nie ma innej pracy w ciechanowie wiec dobre i te marne grosze co prawda nie platme w calosci i z duzym opóźnieniem coz syf jak widac golym okiem ale przed kontrolami jesy wszystko wypucowane i jest o kej zresztą kontrola jest fikcją bo przyjmuje się ją przy kawce w biurze bo kto by sobie buciki budził .lepoej kameralnie w zaciszu się rozmawia a ludzi się oglupia ze wszystko w normie ale brak finansow powoduje opóźnienia w płatnościach czy taka pawda ?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 20:07:15

    Jestem pracownikiem tego syfu nie ma innej pracy w ciechanowie wiec dobre i te marne grosze co prawda nie platme w calosci i z duzym opóźnieniem coz syf jak widac golym okiem ale przed kontrolami jesy wszystko wypucowane i jest o kej zresztą kontrola jest fikcją bo przyjmuje się ją przy kawce w biurze bo kto by sobie buciki budził .lepoej kameralnie w zaciszu się rozmawia a ludzi się oglupia ze wszystko w normie ale brak finansow powoduje opóźnienia w płatnościach czy taka pawda ?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 20:22:33

    Miłoby było zobaczyć naszego prezydenta na tle tego burdelu.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 20:25:27

    Banda złodzejów , niech ktos sie za to wezmie !!!!o

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 20:40:54

    telewizja powina sie tym zajac

  • gość 2018-09-10 21:38:14

    podać nr do uwagi ,bardzo szybko sprawą się zajmą ,po co tam pracujesz i narzekasz ,szanuj siebie

  • gość 2018-09-10 21:40:37

    podać nr do uwagi ,bardzo szybko sprawą się zajmą ,po co tam pracujesz i narzekasz ,szanuj siebie

  • gość 2018-09-10 22:36:05

    I oczywiście budynek był w stanie idealnym. Czy ktoś miejsca pracy sprawdza pod względem bezpieczeństwa? A nie zapomniałem, w Ciechanowie będziemy mieli wypożyczalnie rowerów :). Może jakieś KONTROLE by się przydały, ale takie NIE ZAPOWIEDZIANE?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 22:40:17

    Uprzejmnie informuje, ze to sie niedlugo bedzie palic. Niech straz wstrzyma sie z wyjazdem

  • Gość1234 - niezalogowany 2018-09-10 22:59:41

    Prezydent moglby odkupic ten teren od tej firmy co ta firma zajmuje jak i caly obiekt postarac sie o fundusze na renowacje budynku bo to zabytek a jak zabytek w ktorym znajdowal sie w nim zaklad (mowie o cukrowni) i stworzyc w tym budynku np muzeum w ktorym by sie znajdowalo wiele informacji skad sie bierze cukier od kiedy odkryto cukier od kiedy wiadomo o obrobce "glupiego" buraka cukrowego i co mozna z niego wytworzyc bo czesc z nas moze to wyczytac z internetu co to takiego jest burak cukrowy i dlaczego mozna wlasnie z niego tworzyc cukier a nie na przyklad z buraka cwiklowego (wujek google i ciocia wikipedia oraz inne zrodla wyrasnia roznice) a by to byla nowa atrakcja ktora miasto mogloby sie pochwalic.

  • Gość1234 - niezalogowany 2018-09-10 23:01:04

    I skoncza sie tego typu wypadki

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 23:17:03

    Jakieś dane tej Pani? Chociaż imię?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 00:09:58

    Dane tej Pani nie są nikomu tu potrzebne. Obowiązuje RODO.

  • Michal. - niezalogowany 2018-09-11 06:14:41

    Gowno nie rodo. Rodo w tym przypadku nie obowiazuje. Dotyczy osob zywych. Gdyby obowiazywalo nieboszczykow nawet nekrologi i tablice na grobach bylyby nielegalne.

  • gość 2018-09-11 09:21:29

    Zgadzam się z Michal. Dajcie spokój temu RODO, bo juz się nudne to zaczyna robić. Nie popadajmy w paranoję. Po prostu zastawiałam się czy to nie znajoma z okolic Bielina.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 10:17:16

    Michał to czub. Znam go. Ta Pani to Krystyna z Bielina.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 10:53:22

    Ludzie co wy wypisujecie jak nie macie prawdziwych informacji to nie komentujcie żadna Krystyna i z żadnego bielina.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 11:13:12

    Jola z Krubin a a nie Krysia z bielina nawet inną panią już pochowaliście zastanuwcie się zanim coś napiszecie a tak na marginesie Z pewnych źródeł wiem że i tak firmie nic nie zrobią .

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 12:13:37

    Pracowałem z tą panią w tej firmie. To pani Basia z ul. Płockiej. Bardzo miła kobieta. Szkoda.

  • gość 2018-09-11 14:00:55

    Pojawił się nekrolog - Pani Jolanta lat 53 , nie wiem czy z Krubina czy nie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 20:04:53

    Jola z Krubina ,zadna Basia Czesia ......

  • Pleszkun - niezalogowany 2018-09-14 16:28:03

    Mieszkam tam i to co się dzieje za tą bramą szczytem naszej murowanki to tragedia jakiej nie da sie wyobrazić. Śmierdzi wieczorem nie można uchylić okien w mieszkaniu. Panie Prezydencje niech pan do cholery coś z tym zrobić. Bo gryzoni teraz plaga jest aż strach pomyśleć co będzie się działo jak nic z tym nie zrobicie.

  • ALEX - niezalogowany 2018-09-14 21:00:41

    Ciekawe czy stary,walący się budynek cukrowni nadawaje się na zakład produkcyjny.