:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Tragiczny wypadek na krajówce. Golf czołowo zderzył się z Toyotą

Jedna osoba zginęła we wczorajszym wypadku na drodze krajowej nr 62 w powiecie płońskim. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch osobówek.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę (11 lutego) około godz. 22:00 w miejscowości Sielec. Policja wstępnie ustaliła, że 35-latek kierujący Volkswagenem Golfem, jadąc w kierunku Płocka, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem, przez co zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z prawidłowo jadącą Toyotą Rav 4. Toyotą podróżował 24-letni mieszkaniec gminy Czerwińsk.
    
Kierowca Golfa - mieszkaniec Wyszogrodu - w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Z kolei kierujący Toyotą z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala w Płońsku. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn wypadku.


Tragiczny wypadek na krajówce. Golf czołowo zderzył się z Toyotą komentarze opinie

  • gość 2018-02-12 18:54:21

    ...dziwne te czołowe zderzenie......przód w VW "prawie" cały....

  • Grrr - niezalogowany 2018-02-12 21:49:40

    Jest napisane że Golf wpadł w poślizg. Możliwe ze w momencie zderzenia był w pozycji bocznej lewostronnej po czym po zderzeniu nastąpił obrót.... napewno nie było to typowe zderzenie zderzak w zderzak natomiast siła działała nie mniejsza

  • gość 2018-02-13 09:49:09

    no no następni eksperci teraz od wypadków

  • Sprawiedliwość - niezalogowany 2018-02-13 10:32:32

    Słuchajcie wszyscy i komentujcie...prawda musi wyjsc na jaw.Najlepiej jest oskarzyc osobe ktora juz nam niczego nie powie.Po co wine zwalic na osobe ktora przezyla,skoro i tak zycia nie zwroci drugiemu?Nie!winny musi poniesc kare..czolowego zdarzenia jak podaje nam policja nie bylo..tylko glupi w to uwierzy..przeciez widac na zdjeciach.Moim zdaniem wina lezy po stronie kierowcy poruszajacym sie Toyota lecz to tylko moje zdanie..Tak to jest juz w Polsce tylko slychac "Po co krzywdzic osobe przeciez juz tamtemu co zycie stracil nie wroci"Komentujcie

  • Ula33 - niezalogowany 2018-02-13 10:41:15

    W tym artykule też czytałam o wypadku zderzenia czołowego dwóch samochodów. Jeden z poszkodowanych kierujących dostał 55 000 złotych zadośćuczynienia, 30 000 złotych odszkodowania i jeszcze 1476 złotych miesięcznej renty. https://mediatorexpert.pl/nasze-sprawy/zderzenie-czolowe-samochodow-doprowadzilo-do-niepelnosprawnosci-poszkodowanego W przypadku śmierci rodzinie należy się jeszcze więcej jako zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 11:14:03

    No właśnie nieraz tak bywa że składaja wine na nieżyjącego, kilkanaście lat temu był wypadek gdzie zeznali że kierował, ale rodzina wiedziala ze byl pasażerem. W tym przypadku nie wiem jak było.

  • Sprawiedliwość - niezalogowany 2018-02-13 12:27:09

    Policja niech weznie sie kurde do roboty zamiast siedziec na dupie niech znajda przyczyne wypadku

  • gość 2018-02-13 14:22:10

    Każdy kto zna ten zakręt przed Sielcem wie, że jest tam uskok - hopa, która mocno destabilizuje pojazd poruszający się po łuku, wystarczy mieć trochę gorsze amortyzatory lub niskie ciśnienie w oponach i leci się bokiem. Może "drogowcy" by się wzięli za to - to nie pierwszy wypadek w tym miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-15 09:57:39

    Jakie czołowe zderzenie?? A może to wina "prawidłowo jadącego kierowcy toyoty"? A może był pijany? Dlaczego policja jeszcze tego nie ujawniła? Dlaczego obwiniaja zmarłego człowieka, który może nie zawinił? Dziwne, że we wszystkich artykułach z góry jest zaznaczone, że kierowca toyoty jechał prawidłowo. Myślicie, że się teraz przyzna skoro drugi kierowca nie żyje...

  • Sprawiedliwość - niezalogowany 2018-02-15 10:17:47

    Chuja sie przyzna...Wyjdzie na wolnosc i znajac zycie niczego sie nie nauczy...

  • Gość - niezalogowany 2018-02-16 12:53:31

    A skąd pewność że kierowca golfa nie jechał zbyt szybko na tym zakręcie o którym każdy wie (z tutejszych) że jest niebezpieczny. Znam kierowcę toyoty i wiem że jeździ ostrożnie i nie wsiada za kierownicę pod wpływem.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-16 12:54:05

    A skąd pewność że kierowca golfa nie jechał zbyt szybko na tym zakręcie o którym każdy wie (z tutejszych) że jest niebezpieczny. Znam kierowcę toyoty i wiem że jeździ ostrożnie i nie wsiada za kierownicę pod wpływem.