:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Tragiczny wypadek: mieszkanka pow. ciechanowskiego najechała na 26-latka

Wypadki drogowe, Tragiczny wypadek mieszkanka ciechanowskiego najechała latka - zdjęcie, fotografia

Tragiczny wypadek z udziałem mieszkanki powiatu ciechanowskiego. Kobieta najechała na mężczyznę, który leżał na jezdni.

Wszystko wydarzyło się wczoraj wieczorem (środa, 6 grudnia) na drodze wojewódzkiej nr 618 w miejscowości Łosinno w powiecie wyszkowskim. Jak informuje tamtejsza policja jadąca w kierunku Pułtuska 38-letnia mieszkanka pow. ciechanowskiego, kierując dostawczym Oplem Movano, najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. 26-letni mieszkaniec gminy Wyszków na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Póki co nie wiadomo dlaczego mężczyzna leżał na drodze. To ma wyjaśnić trwające pod nadzorem prokuratury postępowanie.

Tragiczny wypadek: mieszkanka pow. ciechanowskiego najechała na 26-latka komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 09:01:42

    To co ona slepa albo telefon jak zwykle przyczyno wypadku kary odpowiednie powinny byc

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 09:13:08

    Ciekawe jak busem jesteś w stanie wyhamować po ciemku, jeżeli osoba bez odblasków leży na drodze! Gówno możesz zrobić w tej sytuacji osobówką, a co dopiero z towarem na pace!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 10:29:51

    Za co kary ? Za to że leżał prawdopodobnie najebany ? Nie mówię że był ale 95%takich wypadków jest z tego powodu . Podejrzewam ze ten komentarz pisała osoba co nigdy nie siedziała za kierownicą albo siedzi w niedzielę do kościoła. Ciężko jest zauważyć jak ktoś idzie a co dopiero jak leży i z naprzeciwka samochód oślepia to czasem jedziesz na oślep bo patrzysz na białe linie ą co dopiero leżący na ciemno ubrany nie realne zauważyć...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 10:30:13

    Za co kary ? Za to że leżał prawdopodobnie najebany ? Nie mówię że był ale 95%takich wypadków jest z tego powodu . Podejrzewam ze ten komentarz pisała osoba co nigdy nie siedziała za kierownicą albo siedzi w niedzielę do kościoła. Ciężko jest zauważyć jak ktoś idzie a co dopiero jak leży i z naprzeciwka samochód oślepia to czasem jedziesz na oślep bo patrzysz na białe linie ą co dopiero leżący na ciemno ubrany nie realne zauważyć...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 10:40:04

    Ktoś go potrącił i uciekł,ona nie miała żadnych szans,gdyby uciekła na bok jeszcze jej by się coś stało albo uderzyła by w samochód z na przeciwnika i wtedy byłaby gorsza tragedii,ja tam byłem i widziałem więc nie oceniajcie jak nie wiecie.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 10:55:09

    Szkoda ze ludzie oceniaja nieznajac sytauacji i okolicznosci zdarzenia...jakis pacan potracil chlopaka i uciekl a dziewczyna miala niefart i trafilo na nia niestety i jezeli ona odpowie za kogos to Ciechanow tej sprawy tak nie zostawi...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 12:06:17

    Szkoda tylko młodego chłopaka miał przed sobo cale życie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 13:01:08

    Niech dziewczyna się nie przejmuje nie jej wina ,ktoś wcześniej go potrącił i uciekł z miejsca zdarzenia ,policja złapie sprawcę !

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 13:29:04

    Znam tą dziewczynę, jest doświadczonym kierowcą,nigdy nie miałem wypadku ani stłuczki,12 lat prawo jazdy jej całą rodzina to doświadczeni kierowcy,gdybym miał firmę transportową była by pierwszym kierowcą u mnie,nie jeden facet chciałabym jeździć tak jak ona

  • kierowca - niezalogowany 2017-12-08 14:07:41

    Czytam o tej sytuacji jako zawodowy kierowca i za głowę się łapię... skąd na drodze leżący człowiek... współczuje dziewczynie bo to zwykły nie fart... miliony km przejechałem, dwa wypadki drogowe z nie mojej winy, a w sytuacji gdzie jest ciemno, jeszcze pewnie padał deszcz jak to w ostatnich dniach, weź człowieku i zauważ i wyhamuj przed przeszkodą, której się nie spodziewasz... nie ma szans.

  • gość 2017-12-08 15:53:56

    na drodze nie przewidzisz takich rzeczy. jeszcze jak jest taka pogoda droga jest nie widoczna, z jakich przyczyn ten młodzieniec by tam nie lezal to nie miał prawa tam lezec. ktos pewnie go potrącić musial wczesniej

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 18:32:30

    Jaka rodzina, jacy doświadczeni kierowcy? Ten czlowiek nie ma rodziny na własne życzenie.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-09 10:50:17

    Fajna dupeczka z DHLa ,nie pruć sie do Niej cfele...