:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Tragiczny finał wyprzedzania. Zginął pasażer [zdjęcia]

16/07/2018 17:36
Wypadki drogowe, Tragiczny finał wyprzedzania Zginął pasażer [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

Jedna osoba zginęła a trzy zostały ranne - to bilans wypadku z miejscowości Zaręby. Doszło tam do dachowania Land Rovera.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę (15 lipca) około godz. 17:00 na drodze wojewódzkiej nr 614 na terenie powiatu przasnyskiego. Policja wstępnie ustaliła, że 34-letnia mieszkanka Radomia kierująca Land Roverem na prostym odcinku drogi wykonywała manewr wyprzedzania innego pojazdu. Wówczas kobieta straciła panowanie nad autem, w wyniku czego zjechała na lewe pobocze, a następnie do rowu, gdzie pojazd dachował.

Na miejscu zdarzenia zginął pasażer Land Rovera - 36-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego. Kierująca oraz dwoje pasażerów w wieku 22 i 45 lat z obrażeniami ciała zostali przetransportowani di szpitala. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

(fot. KPPSP Przasnysz)

 

Reklama

Tragiczny finał wyprzedzania. Zginął pasażer [zdjęcia] komentarze opinie

  • gość 2018-07-16 18:42:11

    Rodzinę zmarłego Pana oraz osoby podróżujące Land Roverem bardzo proszę o kontakt rulinska-a@o2.pl

  • gość 2018-07-16 20:02:04

    kolejna osoba chce zarobic na czyjeś smierci nie ładnie prosze rodzine zmarlego pasazera nie kontaktowac sie z ta osoba co podala adres meilowy w ten sposob ludzie zarabiaja na osobach ktore stracily brata syna ojca meza

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 21:24:26

    Dobrze zarobić. Ale inni też zarobią. Więc co to komu szkodzi?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 22:42:19

    Pójdziesz hieno na pogrzeb? Chłopak jeszcze dobrze nie wystygl a ty juz o kasie myslisz

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 22:47:21

    Ja zawsze myślę on kasie. Takie czasy...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 10:06:02

    Firmy które 'zarabiaja' na czyjejs śmierci daj poszkodowanym prawnika i opiekę specjalistów którzy w sądzie wygrywają dla rodziny jak największe odszkodowanie . Ciekawe jakie odszkodowanie uzyskał by pan w sądzie bez prawnika :)

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 12:12:25

    Pieniądze są najważniejsze ? Czy ta bliska osoba?? Zdrowie i życie czy pieniądze?

  • gość 2018-07-17 12:13:59

    Wiadomo skąd był ten pasażer ?

  • Ewa - niezalogowany 2018-07-17 12:43:23

    Mój znajomy leżał w szpitalu nieprzytomny po wypadku a już hieny były żeby pomóc w uzyskaniu odszkodowania. Chore

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 13:14:28

    Proszę przeczytać artykuł ze zrozumieniem ?

  • max - niezalogowany 2018-07-17 15:16:04

    coraz wiecej tych hien. I tylko czuchaja na 20 procent od sumy.

  • gość 2018-07-17 18:27:39

    Uwaga na te hieny które te atakują !!! Gdzie jest admin ? to kryminalne skurwysyny

  • Wyborca PO - niezalogowany 2018-07-17 20:23:18

    Kasa i tylko kasa. To się liczy w życiu. I zdrowie. Reszta bez znaczenia.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 22:20:11

    Nikomu nie życzę takich sytuacji, ale bez pomocy specjalistycznych kancelarii nigdy by nikt nie uzyskał odszkodowania. Ubezpieczalnie same nie zapukaja żeby wypłacić zadośćuczynienie dla rodziny, a jeśli już to śmieszne kwoty wyplacaja proponując przy tym ugodę, zrzekamy się dalszych roszczeń nie znając naszych praw. Każdego praca to praca i każdą trzeba szanować, nie doceniają tego co, którym jest taka pomoc niepotrzebna. Sami z instytucją jaką jest ubezpieczalnia, nie mamy szans na cokolwiek zrobić.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-18 10:55:23

    Jeśli wypadek już się zdarzył to tego nie odwrócimy i można patrzeć tylko w przyszłość . Ciekaw jestem ile osób jak już wyjdzie ze szpitala i dostanie odszkodowanie to dzwoni do takiej firmy z pretensjami że dostała 40 tysięcy :D ludzie zastanówcie się co mówicie , sam skorzystałem z pomocy takiej firmy, za złamaną nogę uzyskali dla mnie 25 tysięcy i baaardzo mi to pomogło zwłaszcza że jestem młody. Inna sprawa jak wypadek śmiertelny tutaj to faktycznie przychodzenie firmy z pomocą uzyskania kasy po 2 dniach od wypadku to przesada . Pozdrawiam