:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Tragedia w Gąsocinie. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

Kronika kryminalna, Tragedia Gąsocinie Mężczyzna zginął kołami pociągu - zdjęcie, fotografia

Tragiczny wypadek na torach kolejowych w miejscowości Gąsocin. Pod kołami pociągu zginął 63-letni mieszkaniec gminy Sońsk.

Do zdarzenia doszło w środę (11 kwietnia) około godz. 17:50. Z ustaleń policji wynika, że 63-latek został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Gdańska - Ciechanów. Mężczyzna zginął na miejscu zdarzenia.

W momencie przyjazdu ratowników pociąg stał w odległości około 100 metrów od peronu. Ciało ofiary znajdowało się natomiast około 300 metrów od składu. Czynności na miejscu wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratury. Póki co śledczy nie wypowiadają się na temat przyczyn wypadku. Dziś (12 kwietnia) sprawa ma trafić do ciechanowskiej prokuratury, która zdecyduje, w jakim kierunku prowadzone będzie śledztwo.

Dodajmy, że pociągiem podróżowało około 30 pasażerów.

(fot. PKP PLK)

Tragedia w Gąsocinie. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-04-12 12:08:52

  To nie pociag go potracil tylko sam wszedl pod pociag i tylko innym problemu narobil...

 • gość 2018-04-12 16:43:47

  i najlepsze jest to co piszą "Tragiczny wypadek na torach kolejowych w miejscowości Gąsocin" jaki tragiczny wypadek chyba tragiczne samobójstwo ???? O wypadku możemy mówić w innych kategoriach

 • Ziom - niezalogowany 2018-04-12 20:36:26

  Pociąg jechał na następną stacje a męszczyzna skoczył pod pociąg. To nie wina pociąg nie można nazwać to wypadkiem to na pewno to samobujstwo

 • Gość - niezalogowany 2018-04-12 21:34:44

  Wybierają łatwą śmierć Ale nikt nie wie co dalej...

 • gość 2018-04-12 22:13:20

  Nie "napadajmy" na tych co już nic nie powiedzą, nie wyjaśnią dlaczego tak... Nikt nie wie jaka go śmierć czeka. Żeby mniej takich informacji było, że giną Ludzie.

 • gość 2018-04-13 19:34:17

  Czy ktoś z komentujących znał w ogóle tego człowieka ? Na prawdę durne jest pisanie takich bezsensownych komentarzy. Znałem tego człowieka i nigdy bym nie powiedział ,że popełnił samobójstwo. Ludzie gdy nie wiecie co się tak na prawdę wydarzyło to nie róbcie "plot" na ten temat. Każdy sobie coś wymyśla aż szkoda tego słuchać czy nawet czytać. Jak taki wypadek można nazwać "zrobieniem problemu innym" te zachowanie kom entujących jest naprawdę żałosne. Ludzie czasem zastanówcie się a potem piszcie.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-13 20:57:35

  właśnie znaliśmy tego człowieka. Andrzej miał całe życie problem z alkoholem oraz inne problemy emocjonalne o samobójstwie mówił nie raz. Kilka dni przed chodził po alkoholu i spał w krzakach lecz nie oczekiwał od nikogo pomocy a nawet nie pozwolił wtrącać się w swoje sprawy związane z nałogiem kilkakrotnie był pouczymy żeby nie chodzić w tym miejscu. Poza tym był człowiekiem spokojnym nikomu nie wadził lubliśmy go ,godziny rozmów i nic. A najgorszy był problem ze znalezieniem celu w swoim krótkim życiu. Niech spoczywa w spokoju, teraz już nie ma żadnych problemów.

Dodajesz jako: Zaloguj się