:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C silne opady deszczu

Tragedia na drodze. Zginął 27-letni motocyklista [zdjęcia]

Jedna osoba zginęła po zderzeniu motocykla z samochodem osobowym. Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia.

Wszystko działo się w sobotę (7 lipca) po godz. 18:00 na ul. 11 Listopada w Raciążu. Doszło tam do zderzenia osobowego Audi z motocyklem Yamaha. W wypadku zginął 27-letni motocyklista. Pomimo długo trwającej akcji reanimacyjnej mieszkaniec gminy Raciąż zmarł na miejscu zdarzenia.

Policja ustala obecnie, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.


(fot. OSP Raciąż)

Tragedia na drodze. Zginął 27-letni motocyklista [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 20:53:04

    No napewno baran jeba.... wyjechal po kurwisk.... myślało że zdąży przed motorem. Kryminal takiemu odrazu

  • aresek - niezalogowany 2018-07-09 20:57:35

    Nie wiadomo przecież czyja wina, równie dobrze mogła być motocyklisty.

  • Adam - niezalogowany 2018-07-09 21:28:11

    Kolejny, który nic nie widział, ale wie najlepiej...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 23:02:29

    Szkoda motocyklisty. A mógł jeździć samochodem. To by żył!

  • Gość1 - niezalogowany 2018-07-10 18:51:38

    Nie gadajcie głupot dziewczyna prowadziła Audi i zaczęła manewr zawracania. Zajechała drogę motocyklowi jadącemu z naprzeciwka może jest z nią coś nie tak? 50m wcześniej miała drogę po swojej prawej i 100 m dalej po lewej dlaczego zawracała na drodze głównej? A tak dla tych co piszą że motor zapie... To droga tam jest całkowicie dziurawa i motor od przejazdu kolejowego dziurawego jak ser przejechał że 300m więc nie miał 200km/h. Tylko jak można nie zauważyć motocykla na prostej drodze jadącego z naprzeciwka???? Nawet jadąc ,50 czy 100 na godzinę nie ma szans na wyjście cało gdy ktoś ci zajedzie drogę z naprzeciwka. Tego się nie przewidzi. .

  • gość 2018-07-10 19:24:19

    Wszystko wyjaśniają te dwa słowa: PROWADZIŁA DZIEWCZYNA

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 19:54:17

    Jednak podobno chłopak prowadził a nie ta laska. CH...wie kto w każdym razie ich wina.

  • Gość777 - niezalogowany 2018-07-11 15:50:11

    A jakie ma znaczenie jakiej płci byla osoba prowadząca pojazd ? I to w jakim wiejscu zawracała ? Był tam znak zakazujacy manewru zawracania ? Skoro nie to osoba ta zawracać mogła , bo nie było zakazu. Czy to motocyklista , rozwerzysta czy inny kierowca osobowki powinien pozwolić na zakończenie manewru zawracania... Skoro nie jechał szybko to czemu nie zatrzymał się żeby umożliwic dokończenie manewru ? Ludzie nie nam to wyjaśniać od tego jest policja i prokuratura. Z szacunku do rodzin i zmarłego i tych którzy jechali osobówką możliwość komentowania powinna być wyłączona. Wtedy przytrafiło się to im a jutro może spotkać każdego z nas czy wówczas chcielibyśmy być publicznie oceniani ? Wątpię.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 21:29:46

    Wsiadając na motocykl należało by mieć prawo jazdy umożliwiające jazdę takim pojazdem, nie mówiąc już o jakimkolwiek stroju. Wydarzyła się tragedia i niestety nie da się tego cofnąć ale można przestrzegać i może w przyszłości uda się uniknąć podobnych sytuacji.

  • olo - niezalogowany 2018-07-12 13:22:42

    do gość777. Wypisujesz brednie. Kłania się kodeks ruchu drogowego, art.22. "Zawracanie polega na zmianie kierunku jazdy na przeciwny. Podczas zawracania kierujący pojazdem powinien zachować szczególną ostrożność. Można zawracać wszędzie, gdzie nie jest to zabronione, zawczasu sygnalizując manewr, w odpowiednich warunkach i po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa, ani nawet jego utrudnienia innym uczestnikom ruchu. Jasne jest, że to osoba wykonująca manewr zawracania musi zachować szczególną ostrożność. To na osobie wykonującej ten manewr spoczywa odpowiedzialność. Gdzie jest jakiś artykuł o tym, że kierowca z przeciwka powinien pozwolić dokończyć manewr zawracania? Na jakiej podstawie ma pozwolić? To kierowca wykonujący manewr ma obowiązek upewnić się , że nic nie jedzie z przeciwka i z tyłu, następnie zasygnalizować manewr i wykonać go. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego.

  • gość 2018-07-12 20:26:56

    @olo dobrze prawi

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 08:17:21

    Prędkość z jaka jechał motocyklista była kompletnie nie adekwatna do nawierzchni. Droga z wybojami i dziurami. Motocyklista bez prawa jazdy, bez stroju i bez jakiegokolwiek przygotowania do jazdy na motorze z nie mała mocą. W momencie gdy taka osoba ginie w wypadku traci to wszystko jakiekolwiek znaczenie dla rodziny i bliskich ofiary. Życie ludzkie jest najcenniejsze. Kogo wina ? Czy ktoś tu z komentujących z czystym sumieniem jest w stanie określić ? Kierowca osobówki już zawracał, on nie rozpoczynał dopiero co manewru. To był wypadek, bardzo nieszczęśliwy wypadek i mógł się zdazyc każdemu, powtarzam każdemu - doświadczonemu czy nie doświadczonemu kierowcy. Osądy zostawmy właściwym organom po przeanalizowaniu wszytskich dowodów.