:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Tornister Fest vol.4 - Earl Jacob

Kiedy: 2018-08-31 , godzina: 19:00 | Gdzie: Fabryka Kultury Zgrzyt

Koncerty, Tornister Jacob - zdjęcie, fotografia

Fabryka Kultury ZGRZYT budzi się do życia po wakacyjnej przerwie. Jak co roku nasz sezon koncertowy zaczynamy koncertem charytatywnym TORNISTER FEST, który odbędzie się w piątek 31 sierpnia o godz. 19:00.

To już czwarta edycja tej imprezy. Jej celem jest zebranie elementów wyprawki szkolnej dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących. Wzorem lat ubiegłych Zgrzyt organizuje tę imprezę przy współpracy z Ciechanowskim Ośrodkiem Edukacji Kulturalnej, a dystrybucją zebranych darów zajmuje się ciechanowski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.  W tym roku Tornister Fest będziew klimatach reggae. Gościem imprezy będzie Earl Jacob. 

Earl Jacob to tak naprawdę Jakub Sadowski. Jakub Sadowski, którego będziemy dalej nazywać po prostu Kubą, urodził się w Płocku, w roku 1985. 

Earl Jacob od 2005 roku współtworzy Tisztelet Sound. Od 2009 roku jest członkiem formacji Pablopavo i Ludziki. Od 2010 do 2013 śpiewał w zespole The Bartenders. W międzyczasie miał również niekłamaną przyjemność śmigać w superskładzie Soul Operators. To wszystko czyni Earl Jacoba doświadczonym graczem na polskiej scenie muzycznej. Kuba ma na swoim koncie dwa albumy, "Warto rozrabiać" i "Czuły rambo"

Po występie Kuby wieczór umili Państwu młody ciechanowski Soundsystem ONE LOVE

Swoistym biletem wstępu na imprezę są elementy wyprawki szkolnej. Piórniki, tornistry, linijki, kredki, wszystko to co przyda się uczniom. Bawisz się i pomagasz - czy może być lepiej?

 

 

Tornister Fest vol.4 - Earl Jacob komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji