:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Tir wylądował w rowie niedaleko Ciechanowa

Wypadki drogowe, wylądował rowie niedaleko Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Kierowca ciężarówki omijał inny pojazd, a w konsekwencji zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Policja ukarała go mandatem. Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

Wszystko wydarzyło się w ubiegły piątek (10 listopada) przed godz. 21:00. Dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Kraszewo w gminie Ojrzeń samochód ciężarowy wjechał do rowu.

- Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Volvo wraz z naczepą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, podczas omijania innego pojazdu  stracił panowanie nad ciężarówką i w efekcie wjechał do rowu - informuje nas kom. Jolanta Bym.

W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Kierujący Volvo 50-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego został ukarany mandatem. Przez około godzinę droga była zablokowana.

Tir wylądował w rowie niedaleko Ciechanowa komentarze opinie

  • agniK kazclaiB - niezalogowany 2017-11-15 09:37:39

    Jak wam nie wstyd we wtorek podawać wiadomość z piątku, toż to prawie tydzień minął!??? Lepiej sobie darować tego newsa, aż taki ważny nie jest... Cięzko było napisać te 3 zdania w sobotę rano? Bo co? Że weekend? Już tu pisałam :zamknąć restauracje, stacje benzynowe, hotele, internet, TV. Bo weekend!!!

  • gość 2017-11-15 10:25:47

    do agniK kazclaiB - już daruj sobie, powtarzasz się

  • agniK kazclaiB - niezalogowany 2017-11-15 12:01:58

    Bo taka prawda, jakby każdy tak podchodził do roboty to jakby wszystko wyglądało?"a pójdę se do roboty za 5 dni bo teraz jest weekend a później będę odpoczywala"

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Wypadki drogowe, Ojrzeń - więcej informacji