:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

The Headlines i Shuvit ze Szwecji w Zgrzycie

Kiedy: 2018-02-24 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Headlines Shuvit Szwecji Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę (24 lutego) dwa szwedzkie zespoły punk rockowe, grające dwie różne europejskie trasy, spotykają się w Ciechanowie.

THE HEADLINES - melodyjny, przebojowy punk rock z rock&rollowym zacięciem i świetnym damskim wokalem, swoją muzyką przywołujący na myśl takie zespoły jak Rancid czy Deadline. Zespół przez ostatnie dwa lata zagrał trasy koncertowe w Kanadzie, Chinach oraz całej Europie, a tym razem trafią do Ciechanowa. Jest to jedyny koncert zespołu w Polsce!

SHUVIT - ten koncert będzie jak jazda na desce w słonecznej Kaliforni! Jak mówią ci coś takie nazwy jak Millencollin, NOFX, Blink182, Satanic Surfers czy No Use For A Name to już wiesz, czego można się spodziewać. Panowie z Malmö grają szybkiego, melodyjnego, sprawnego technicznie punkrocka sięgającego do tradycji takiej muzyki lat 90tych. Ciekawostką jest, że producentem ich ostatniego albumu jest nie kto inny, a właśnie Mathias Farm z Millencollin!

Początek koncertu o godz. 20:00.

The Headlines i Shuvit ze Szwecji w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji