:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Teatralny hit w Ciechanowie! Zostały ostatnie wolne miejsca

Kiedy: 2017-04-24 , godzina: 19:00 | Gdzie: PCKiSz/sala widowiskowa

Teatr, Teatralny Ciechanowie! Zostały ostatnie wolne miejsca - zdjęcie, fotografia

Ponad dwie i pół godziny znanych piosenek, wspaniałej zabawy oraz śmiechu do łez - to wszystko czeka na widzów spektaklu „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał”, który już w najbliższy poniedziałek (24 kwietnia) zostanie wystawiony na deskach PCKiSz w Ciechanowie.

To ciag dalszy losów bohaterek spektaklu „Klimakterium...i już”, który w ciągu ośmiu lat został wystawiony ponad 2 tysiące razy. - Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością - zachęcają do obejrzenia spektaklu organizatorzy. W Ciechanowie wystąpią: Pamela - Maria Winiarska, Malina - Katarzyna Kozak, Angela - Renata Zarębska i Zosia - Ludmiła Warzecha.

Przedstawienie zostanie wystawione w najbliższy poniedziałek (24 kwietnia) o godz. 19:00 w sali widowiskowej PCKiSz przy ul. Strażackiej 5.

Sprzedaż biletów:

Kasa KINA ŁYDYNIA ul. Strażacka 5, Ciechanów, tel. 23 672 35 09.

Rezerwacja grupowa pod nr tel. 502 661 402, www.kupbilecik.pl

Cena biletu wstępu: 85 zł (przy zamówieniach grupowych - rabat)

Teatralny hit w Ciechanowie! Zostały ostatnie wolne miejsca komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się