:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Teatr w kościele. W Grudusku przedstawili Pasję [zdjęcia/wideo]

Mieszkańcy Gruduska i okolic mogli w wyjątkowy sposób przygotować się do nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. W minioną sobotę i niedzielę (24, 25 marca) grupa mieszkańców przygotowała "Pasję" - widowisko biblijne przedstawiające wydarzenia Wielkiego Tygodnia, a w szczególności Triduum Paschalnego.

Przedstawienie było przeżyciem zarówno duchowym jak i artystycznym. Na docenienie zasługuje zaangażowanie aktorów i lektorów w różnym wieku, w imponującej liczbie ponad czterdziestu osób. Muzyka, pieśni wykonywane na żywo, kostiumy i rekwizyty, to wszystko mocno działało na wyobraźnię publiczności.

Artystów wsparł proboszcz parafii w Grudusku, ale wśród cichych pomocników znalazły się też prywatne osoby, które pomagały przy dekoracjach, czy zapleczu technicznym. O wyjątkowości wydarzenia świadczyła przede wszystkim frekwencja. Publiczność wypełniła cały kościół parafialny w Grudusku.

Zapraszamy do obejrzenia foto i wideo relacji.

Teatr w kościele. W Grudusku przedstawili Pasję [zdjęcia/wideo] komentarze opinie

 • gość 2018-03-30 16:15:49

  Piękne przedstawienie, reżyseria i wykonanie na wysokim poziome. Na długo zostaje w pamięci .

 • gość 2018-03-30 18:14:20

  Wspaniałe przeżycie - aktorzy wręcz z teatralnym talentem a całość sumiennie przygotowana i cudownie grająca ze sobą. Wielki profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Brawo!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-04-02 21:58:07

  Czemu Ciechanówinaczej nie publikuje wszystkich info..??

 • gość 2018-04-03 20:24:01

  czy można gdzieś zobaczyć cały film?

Dodajesz jako: Zaloguj się